Kolejne uznanie dla talentu Magdaleny Szymańskiej


Skrzypaczka Magdalena Szymańska została laureatką plebiscytu Osobowość Roku 2016, której pierwsza edycja odbędzie się już 27 stycznia w Warszawie. Organizator, redakcja małopolskiej telewizji MTV24 postanowiła wyróżnić Magdalenę Szymańską w kategorii Muzyka, nie tylko za talent, ale także wyjątkową otwartość na dźwięki, autorskie interpretacje muzyczne oraz życzliwość wobec akcji społecznych.

 

Magdalena Szymańska- artystka wyjątkowa, pełna pasji i charyzmy. W świecie muzyki odnalazła swoje miejsce. Kreatywnością i muzyczną odwagą wprowadza odbiorców w miejsca, gdzie nowoczesność miesza się z klasyką, a dźwięki dostarczają niezapomnianych wrażeń. Swoją muzyką i występami przełamuje schematy postrzegania skrzypiec, jako instrumentu klasycznego. Występuje na sportowych imprezach, prestiżowych kongresach i najważniejszych show-biznesowych eventach. Uczynna, chętnie angażuje się w akcje charytatywne, pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Odważna, śmiało realizująca życiowe cele.

Dziękując na nominację Magdalena Szymańska podkreśliła: – Jestem wzruszona i zaszczycona, a moja pierwsza reakcja to WOW. Bycie nagrodzoną, jako Osobowość Roku 2016 w kategorii Muzyka to dla mnie dowód, że warto podążać za swoimi marzeniami, pasją i robić to, co się kocha. Zapewniam, że nie ustanę w staraniach, by zachwycać i zaskakiwać swoimi występami. Korzystając z okazji gratuluję pozostałym nagrodzonym i życzę wielu sukcesów w 2017 – niech wydarzy się to, co najwłaściwsze!

Magdalena Szymańska znalazła się w znakomitym gronie. Nagrodzeni w plebiscycie to także: Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Karolina Motylewska (Kategoria Prezenterka)- prezenterka i modelka. Andrzej Mokrzycki (Kategoria Manager Roku) – Brand Manager marki Ice-Watch, Edyta Skutnicka (Kategoria Moda) – właściciel marki bieliźnianej „Axami, dr Marek Janisz( Kategoria Medycyna Estetyczna) – właściciel Kliniki Korona, Igor Aleksandrowicz (Kategoria Mecenas Kultury) – prezes prestiżowej wypożyczalni samochodów Numer 1 Rent.

Nagrodzone w plebiscycie osobistości aktywnie angażują się w projekty telewizji MTV24. Wyróżnienie ma podkreślić, że ludzie sukcesu są nie tylko ambitni i utalentowani, ale mają otwarte na pomoc słabszym umysły.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Manager Na Obcasach, Mama na Obcasach, PLANETAKOBIET.COM.PL oraz telewizja ATV.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności