lederboard

Kolejny sukces warsztatów „Przedsiębiorcą być!”


Doskonała frekwencja, wysoki poziom warsztatów oraz duże zainteresowanie uczestników – z takimi wynikami zakończyło się czwarte spotkanie z serii „Przedsiębiorcą być!”, które tym razem odbyło się w Radomiu.

Każda kolejna edycja warsztatów „Przedsiębiorcą być!” organizowana przez Fundację Twoja Inicjatywa! cieszy się rosnącą popularnością wśród uczestników. Nie inaczej było 17 lutego w Radomiu, gdzie odbyło się czwarte spotkanie z cyklu przeznaczonego dla osób planujących założyć własną firmę oraz początkujących biznesmenów.

W warsztatach, które miały miejsce w Urzędzie Miasta Radom, wzięło udział ponad 40 przedsiębiorczych osób, co daje frekwencję na poziomie 90%. Wynik ten stanowi najlepszy dowód na to, jak bardzo potrzebne są spotkania, podczas których uczestnicy mogą zaczerpnąć podstawowej wiedzy dotyczącej otwarcia i prowadzenia firmy oraz porozmawiać z ekspertami.

Wśród uczestników została przeprowadzona ankieta, z której wynika, że warsztaty w Radomiu zgromadziły aż 50% osób, które w najbliższym czasie planują otworzyć własny biznes, 17 % działających już na rynku przedsiębiorców oraz 33% osób, po prostu zainteresowanych przedstawianą tematyką.

10363587_820297498050291_8672971887685186562_n

Przeważająca część uczestników szkolenia (60%) była zainteresowana zgłębieniem tematu pozyskania dotacji unijnych oraz uzyskania informacji o innych źródłach finansowania firm. W kręgu zainteresowań słuchaczy leżały też porady prawne (30%) oraz usługi księgowe, pożyczki i kredyty.

Na uwagę zasługuje fakt, że uczestnicy warsztatów, oceniając organizacją i poziom merytoryczny spotkania, przyznali mu bardzo wysokie noty (średnia ocena spotkania w skali od 1 do 5 to 4,45).

To chyba najlepsza rekomendacja dla wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć, jak „Przedsiębiorcą być!”

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności