lederboard

Kolorowe plisy – pomysł na okno w nowej odsłonie

Często szukamy alternatywnych rozwiązań dla klasycznych rolet i żaluzji, aby wnieść odmienić wnętrze i dodać mu charakteru. W poszukiwaniu ciekawych osłon, które staną się dekoracyjnym akcentem, warto zwrócić uwagę na plisy. Harmonijkowy układ materiału wkomponowanego w okienną ramę z pewnością zachwyci niejednego kreatora domowych aranżacji.

 

Niewątpliwie plisy stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych osłon okiennych. Poza podstawową funkcją jaką jest ochrona wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem, żaluzje plisowane ozdabiają wszystkie pomieszczenia. To nowy sposób na zaaranżowanie okna, który odmieni niejedno wnętrze.

288 powodów

Tyle tkanin znajduje się w kolekcji żaluzji plisowanych Evie od Anwis, które pomogą w wyborze odpowiedniej osłony. To od, jak zaaranżujesz przestrzeń w oknie, zależy tylko od wyobraźni. Możesz pójść za głosem aktualnych trendów i wybrać najmodniejsze tkaniny, wśród których dominują biele, kremy i szarości. Jeżeli wolisz „zagrać kolorem”, zdecyduj się na popularne, ożywiające wnętrze barwy: pomarańczowy, zielony lub malinowy. Każda z tkanin wyróżnia się niepowtarzalnym wzorem oraz fakturą materiału. Można także indywidualnie dopasować stopień przepuszczalności światła, wybierając spośród tkanin transparentnych, półprzezroczystych lub zaciemniających.

Praktyczne okno

Żaluzja plisowana Evie może być montowana w świetle szyby, co umożliwia łatwy dostęp do skrzydeł okiennych. Możesz nią sterować na różne sposoby. Jednym z rozwiązań jest system, w którym opuszczanie i podnoszenie tkaniny odbywa się za pomocą uchwytu umiejscowionego na rynnie dolnej. Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania, ciekawym pomysłem może okazać się użycie systemu z dwoma ruchomymi rynnami (górną i dolną).

Osłona może wówczas przesłonić dowolną część szyby, np. tworząc w oknie zazdrostkę. Osoby kreatywne z pewnością docenią plisę Evie, która umożliwia też zamontowanie dwóch różnych tkanin w jednym oknie. W tym przypadku funkcjonalne może okazać się połączenie materiału transparentnego i zaciemniającego. To także doskonały pomysł na szybką zmianę wystroju. Z pewnością rozwiązanie to przypadnie do gustu osobom lubiącym częste metamorfozy wnętrz. Nie ma co ukrywać, możliwości jest wiele.

Anwis – światło pod kontrola

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Ponadto firma jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, umożliwia zachowanie najwyższej, powtarzalnej jakości gotowego elementu. Jakość ANWIS potwierdza norma ISO 9001:2015 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki. Przez blisko czterdzieści lat działalności na rynku, firma ANWIS wypracowała pozycję lidera w branży osłon przeciwsłonecznych.

Więcej inspiracji na: www.anwis.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności