lederboard

Koncert Anny Hameli w Monta Beach Volley Club!


3 września 2016 roku w Monta Beach Volley Club odbędzie się wieczór francuski, którego głównym punktem programu będzie koncert Anny Hameli.

 

 

Anna jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki… jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu a wszystko staje się możliwe! Niezwykłe melodie piosenek Anny, opowiedziane bez żadnych kompromisów, trafiają prosto do serca, napełniając nas swym szczerym i pełnym wiary przekazem..!

 

wieczor_francuski - banner1

 

Partnerem spotkania jest Piwnica Wybornych Win, która zadbała o odpowiednie menu francuskich win i welcome drink dla gości wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Koncert rozpocznie się 3 września w Monta Beach Volley Club o godzinie 20.30. Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/170635286699936/

Rezerwacja stolików możliwa pod adresem: eventy@montaclub.com.pl

 

fot. Archiwum prywatne artystki.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności