Konferencja Be Supreme już 17 września w Centrum Expo XXI w Warszawie

Już 17 września w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń motywacyjnych w roku – konferencja Be Supreme. To ogromna szansa dla tych, którzy chcą nie tylko poznać największe osobowości świata biznesu i słynnych mówców, ale również dowiedzieć się, w jaki sposób osiągnęli sukces. Prelegenci podzielą się z publicznością swoją historią, doświadczeniami i tym, w jaki sposób dotarli na sam szczyt. W tej roli pojawią się tam między innymi Kuba Wojewódzki, Anna Lewandowska, Łukasz Jakóbiak, Joanna Przetakiewicz, Krzysztof Sadecki, zaś całość zwieńczy koncert Cleo.

 

 

Eksperci świata biznesu, sportu, rozwoju i telewizji staną ramię w ramię, by zainspirować wszystkich obecnych historią swojego sukcesu. Nikt nie powie, że była ona prosta, ale ważne jest to, że jest osiągalna i każdy może nią pójść. Najpierw trzeba jednak odpowiedzieć sobie na pytanie – jak? A odpowiemy na nie właśnie podczas konferencji. Poznamy sposób na znalezienie w sobie odwagi, pokonanie przeciętności i wyróżnienie się w pracy. Dowiemy się, jak odnaleźć w sobie pokorę, jak odróżnić ambicję od zachłanności, nauczyć się dyscypliny i szerokim łukiem omijać wszechobecny hejt. Ale konferencja to nie tylko oficjalne spotkania. To również networking, który jest ważnym elementem komunikacji interpersonalnej.

Krzysztof Sadecki to autor książek „Poznaj siebie”, „Poznaj świat i spotkaj siebie” oraz redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”. Znany jest nie tylko na rynku biznesowym, ale również jako ekspert w kwestii rozwoju osobistego i mentalnego. Podczas konferencji będzie obecny na panelu ,,Biznes”, będącego częścią Meet Up’u, który poprzedza wystąpienia prelegentów. Będzie to spotkanie, podczas którego będzie można napić się kawy, poznać nawzajem i poszerzyć grono swoich kontaktów na zasadzie networkingu. Krzysztof Sadecki będzie mówił o poznawaniu siebie, rozwoju osobistym oraz zrozumieniu mechanizmów otaczającego nas świata w stosunku do nas samych.

Konferencja Be Supreme odbędzie się 17 września w Centrum Expo XXI w Warszawie. Bilety i więcej informacji na stronie https://besupremeshow.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności