Konferencja Business Process Management – BPM GigaCon

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję konferencji Business Process Management – BPM GigaCon, poświęconej modelowaniu procesów biznesowych. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny!

Wiedza z zakresu modelowania procesów biznesowych ułatwia zarządzanie firmą, bowiem sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji zależy od harmonijnego przeprowadzania, nadzorowania i monitorowania zachodzących w nim operacji. Zintegrowany system w firmie pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby oraz wygrywać z konkurencją.

Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie, osoby, które chcą zrewolucjonizować działanie swojej firmy, poszukują nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragną zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach.

Data: 27 września 2018 (czwartek)

Miejsce: Hotel Sangate Hotel Airport (ul. Komitetu Obrony Robotników 32, Warszawa)

Strona konferencji: http://gigacon.org/event/bpm_18/

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań z zakresu BPM m.in. od BeOne i PlaySMS.

W tym celu każdy uczestnik będzie miał możliwość porozmawiania bezpośrednio z Wystawcami na ich stoiskach, a także wysłuchania prelekcji przygotowanych przez doświadczonych Ekspertów.

Wybrane prelekcje:
* Od analizy do automatyzacji procesów, a może na odwrót? (Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa)
* Usprawnienie procesów biznesowych przy pomocy narzędzi telekomunikacyjnych (Szymon Gaura, PlaySMS)
* BPMN, CMMN, DMN – notacje modelowania i analizy procesów biznesowych (Piotr Biernacki, MGX Infoservice/GigaCon Szkolenia)
* Wykorzystanie projektów wdrożenia systemów BPM w optymalizacji procesów – szanse i zagrożenia (Andrzej Kasiński, Ekspert Niezależny)
* Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne tematy prelekcji…

Szczegółowe opisy tematów można znaleźć na stronie: http://gigacon.org/event/bpm_18/#agenda

JEDYNYM warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/bpm_18/

Cały czas uzupełniamy wydarzenie – pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/407794279745497/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności