Konferencja „Masz w sobie MOC”


W imieniu Akademii Kobiet Sukcesu oraz Akademii Finansów i Biznesu Vistula zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – konferencję „Masz w sobie MOC!” – już w sobotę, 28 marca 2015 w Warszawie.

Wśród prelegentów najwyższej klasy eksperci i zarazem świetni mówcy, autorzy książek, trenerzy, podzielą się swoja wiedzą i refleksją związanymi z tematem źródeł wewnętrznej siły, która jest w każdym z nas.

Inspirować będą także m.in.: światowej sławy profesor nadzwyczajny, ekspert w dziedzinie psychologii, komunikacji i badań nad mózgiem – prof. Rafał Ohme, ceniona dziennikarka, autorka książek i trenerka Renata Dziurdzikowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna – Anna Maruszeczko, uznany ekspert przywództwa oraz autor teksów biznesowych – Robert Jasiński, polska paraolimpijka – Katarzyna Rogowiec, wybitny polski seksuolog – prof. Zbigniew Lew-Starowicz oraz wiele innych osobowości.

Uczestnikom konferencji gwarantujemy znaczący przypływ Mocy i życiowej energii. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, szukających pogłębionej inspiracji, innowacyjnej wiedzy i narzędzi wspierających w rozwoju osobistym.

UWAGA! Tylko do 8 marca trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie. W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich czy podzielić się inspiracją z przyjaciółmi – zabierz ich na konferencję Masz w sobie MOC! Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl

Partnerzy główni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Doradca Książki Dorota Citkowska oraz Projekt Liderka.

Magazyn Law Business Quality oraz Imperium Kobiet objęły patronat medialny nad wydarzeniem.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności