lederboard

Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych15 kwietnia w Warszawie

Koło Naukowe Prawa Bankowego działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na 11 edycję swojego sztandarowego projektu – Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie organizowane w całości przez studentów, którego celem jest integracja świata nauki ze światem bankowości i biznesu.

 

W epoce dynamicznego rozwoju technologii finansowych, sektor bankowy postawiony został przed szeregiem nowych wyzwań wynikających z konieczności dostosowania swojej działalności do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Tegoroczna, 11. edycja Kongresu skoncentruje się na szansach i zagrożeniach, jakie dla polskiego sektora finansowego niosą wspomniane zmiany oraz na ich prawnych aspektach, o których opowiedzą eksperci z dziedziny prawa, ekonomii i nowych technologii.

Poruszona zostanie tematyka aktualnych wyzwań dla nadzorcy w świetle nowych regulacji i dynamicznego rozwoju technologii, ochrony danych osobowych oraz sztucznej inteligencji. Szeroko omawiany będzie również temat open bankingu w świetle PSD II, wpływu fintechów na rynek finansowy, perspektyw wykorzystania technologii blockchain w finansach, a także możliwości wykorzystywania chmury obliczeniowej przez instytucje finansowe. Finalnie, z perspektywy przedstawicieli największych polskich banków, przyjrzymy się przyszłości polskiego sektora bankowego. Po zakończeniu konferencji odbędzie się spotkanie networkingowe.

Kongres odbędzie się 15 kwietnia w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – jedynym warunkiem jest rejestracja przez formularz dostępny na stronie internetowej 11. Kongresu – www.kongresprawabankowego.pl

Zachęcamy do śledzenia profili 11. Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych w mediach społecznościowych: na Facebooku oraz LinkedIn. Pojawiają się tam najnowsze informacje związane z wydarzeniem.

https://www.facebook.com/KNPB.UW/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności