Konkurs dla architektów „Showroom Wilanów”


Jesteś architektem? Projektantem wnętrz? Być może dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem, ale brakuje Ci pola do popisu? Weź udział w konkursie i przygotuj projekt nowego showroomu dla DecoMania.pl – sklepu z dekoracjami i wyposażeniem wnętrz.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów architektury, którzy nie boją się wyzwań, są pełni entuzjazmu oraz zapału do pracy. Jeśli przekonasz nas, że to właśnie Twój projekt jest najlepszy – wprowadzimy go lub jego elementy w naszym showroomie na warszawskim Wilanowie!

To nowa koncepcja prężnie rozwijającego się sklepu. Dzięki temu będziemy mogli na własne oczy zobaczyć i przetestować sprzęt znajdujący się w ofercie. Nagrodą będą również vouchery na zakupy w sklepie DecoMania.pl!

3000 PLN – I miejsce,

2000 PLN – II miejsce,

1000 PLN – III miejsce

oraz po 300 PLN dla siedmiu wyróżnionych prac.

Ponadto, każdy z uczestników dostanie voucher na kwotę 100 PLN.

Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: konkurs@decomania.pl.

Do 1 października 2016 r.

W odpowiedzi, uczestnicy dostaną szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu. Wszystkie projekty wraz z linkami do stron autorów zostaną umieszczone na stronie konkursowej. Gdzie każdy internauta, będzie mógł zagłosować na swojego faworyta.

Zwycięzców wybierze jury składające się z architektów, redaktorów patronów medialnych oraz pracowników sklepu DecoMania.pl. W głosowaniu zostaną także uwzględnione głosy internautów. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 listopada. Otwarcie showroomu – jak najszybciej!

Do dzieła i powodzenia!

Więcej informacji: https://www.decomania.pl/pl/i/Konkurs-na-projekt-Showroomu-Warszawa-Wilanow/160

 

111

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności