Konkurs Kumazu – dla Mamy i Córki!

Znana z luksusowych produktów do pielęgnacji włosów marka Kumazu ogłasza wyjątkowy konkurs dla Mam i Córek. Do wygrania fantastyczne nagrody!

 

Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka to wspaniała okazja, by podkreślić siłę niezwykłych więzi łączących zarówno Mamę jak i Córkę. Jedną z wielu czynności, jakie sprzyjają zbudowaniu tych relacji są zabiegi pielęgnacyjne zwłaszcza, jeśli dotyczą pielęgnacji włosów. Każda dorosła dziś kobieta z pewnością uśmiechnie się, gdy przywoła wspomnienia z dzieciństwa z tym związane: pierwsze warkoczyki zaplatane przez mamę, mycie włosków podczas kąpieli, a może szalone zabawy we fryzjerkę z mamą w roli klientki! Z kolei dla dorastającej córki to właśnie Mama stanowi pierwszą, najważniejszą osobę, która z chęcią udzieli bezcennych rad dotyczących dbania o urodę.

konkurs_kumazu

Właśnie dlatego marka Kumazu, wytwarzająca profesjonalne kosmetyki hand-made do pielęgnacji włosów zawierające najwyższej jakości naturalne składniki,  postanowiła ogłosić konkurs, którego ideą jest podkreślenie wyjątkowych więzi, łączących Mamę i Córkę.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w terminie do 2.06.2018. na adres mailowy: kumazu@kumazu.pl lub info@idmedia.pl nadesłać krótką (500 znaków ze spacjami) odpowiedź na pytanie: „Jaka jest najcenniejsza rada dotycząca pielęgnacji włosów, jakiej udzieliła mi Mama?”.

Najciekawszą odpowiedź zawierającą najbardziej oryginalne rady nagrodzimy wyjątkowymi zestawami kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Kumazu, które idealnie sprawdzą się w roli luksusowego prezentu z okazji Dnia Matki lub… Dnia Dziecka!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności