lederboard

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań w Chemobudowie


W poświąteczny weekend w pawilonie CHEMOBUDOWA przy ul. Klimeckiego 14 potencjalni nabywcy nieruchomości będą mieć kolejną okazję, aby zapoznać się z szeroką ofertą krakowskich deweloperów. W dniach 11 i 12 kwietnia aż 65 wystawców zaprezentuje swoje inwestycje i specjalne promocje z okazji 109. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań.

Dla uczestników przygotowano Katalog Giełdowy – vademecum zawierające pełen przekrój ofert z obszernymi opisami i informacją o promocjach oraz przydatne porady dotyczące zakupu mieszkania. Podczas targów każdy będzie mógł również skorzystać z porady doradcy kredytowego lub architekta i posłuchać wystąpień ekspertów.

– Od początku uczestniczymy w targach mieszkaniowych w Krakowie i widzimy, że z każdą ich edycją organizatorzy zapewniają coraz wyższą jakość tego wydarzenia – mówi Marek Szmolke, prezes spółki Start.

– Oprócz poszerzenia wiedzy na temat rynku nieruchomości, uczestnicy Targów mogą zasięgnąć bezpłatnej porady architektów czy doradców kredytowych, a wszystko to w jednym miejscu i czasie – dodaje.

Wśród dodatkowych udogodnień dla odwiedzających będą mapy inwestycji mieszkaniowych oraz kawiarenki giełdowe. Rodziny z małymi dziećmi będą mogły również skorzystać ze specjalnej sfery dla najmłodszych. Na miejscu zaprojektowano bowiem kolorowy plac zabaw, gdzie uczestnicy będą mogli zostawić swoje pociechy na czas zapoznawania się z ofertą deweloperów. Wystawcy przygotowali dla klientów specjalne rabaty i promocje obowiązujące tylko podczas trwania giełdy.

Wstęp na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań jest płatny, koszt to 5 zł, w przypadku rodzin (do 5 osób) 8 zł.

W targach można uczestniczyć bezpłatnie po okazaniu wejściówki. Należy ją pobrać ze strony organizatora (patrz: http://www.gielda.sbdim.pl/pliki/sbdim_wejsciowka.pdf) i wydrukować.

Na giełdę uczestnicy mogą dojechać komunikacją miejską (autobusem 128 oraz tramwajami 11 i 20). Hala wystawowa znajduje się tylko 20 minut od centrum miasta.

wejściówka

 

WYDARZENIE: 109. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań
GDZIE: CHEMOBUDOWA, ul. Klimeckiego 14, Kraków
KIEDY: 11-12 kwietnia 2015, godz. 10.00 – 17.00
WSTĘP: bezpłatny

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności