lederboard

Krakowski salon Vinicio Pajaro wyróżniony w plebiscycie Imperium Urody


Znany i ceniony krakowski salon mody Vinicio Pajaro ma powody do radości. Został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie „Imperium Urody”. Statuetkę w kategorii Najlepszy Salon Mody 2016 przyznało wyselekcjonowane jury w osobach Anny Powierzy, Pauliny Holtz, Małgorzaty Ohme oraz Katarzyny Sujki.

 

Jury wyłoniło 27 firm, które każdego dnia pokazują, jak istotna jest jakość obsługi komunikacji z klientem, najwyższej klasy produkty oraz ciągły rozwój.

Plebiscyt zorganizowała redakcja magazynu Imperium Kobiet, ekskluzywnego i poczytnego kobiecego pisma. Ekskluzywny salon futer włoskiego projektanta Vinicio Pajaro proponuje najnowsze kolekcje futer i galanterii skórzanej. Szczególną propozycją są projekty futer na indywidualne zamówienie.

Jako firma z tradycją, salon Vinicio Pajaro proponuje także modernizację futer, czyszczenie, zmiękczanie oraz przechowalnię.

Kategoria Najlepszy Salon Mody 2016, to od dzisiaj znak rozpoznawczy salonu Vinicio Pajaro, przede wszystkim ze względu na indywidualne podejście do klienta, szeroki i luksusowy asortyment oraz starannie wyselekcjonowane marki, m.in. z niszowymi perfumami i elegancką biżuterią.

vinicio_05

Jak podkreśla Pani Beata Kupczyk, właścicielka salonu: – Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni i mieli pełną świadomość, że przekraczając próg naszego salonu, wchodzą w wyjątkowy świat luksusu. Promując markę Vinicio Pajaro, proponujemy także inne luksusowe Pracujemy na światowych markach, ze znakomitymi specjalistami. Optymalnie dobrany, kompetentny zespół oraz ciągłe dokształcanie i śledzenie trendów pozwala nam utrzymać wysoką pozycję w swojej branży. Wyróżnienie w plebiscycie Imperium Urody daje nam mnóstwo satysfakcji i motywację do utrzymania co najmniej takiego samego poziomu w biznesie. Dążymy do tego, aby salon Vinicio Pajaro stał się marką kojarzoną z luksusem i elegancją.

Salon Vinicio Pajaro rozpoczął swoją działalność w 1996 .roku. Od tej pory zdobył serca wielu klientów, którzy rekomendują to miejsce, jako oazę krystalicznej elegancji i luksusu dla wybranych.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności