lederboard

Kreowanie wizerunku marki SpokoBOX


Czasy, gdy samo logo produktu umieszczone na opakowaniu decydowało o lojalności klienta, powoli odchodzą w zapomnienie. Zasięg zasób oraz szeroki wybór usług i produktów poszczególnych marek powoduje, że firmy nie mają gwarancji lojalności aktualnych klientów. Dlatego coraz większe znaczenie ma nie samo logo, a wizerunek marki. To, w jaki sposób marka jest kreowana, przedstawiana oraz czy działania firmy są spójne z tym wizerunkiem, decyduje o tym, czy klient z naszą firmą zostanie.

 

Jak powiedział Werner Niefer, członek zarządu marki Mercedes-Benz: „Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji”.

Takim podejściem kieruje się firma SpokoBOX Catering dietetyczny.

– Pomimo iż firma na polskim rynku jest stosunkowo młodym ogniwem, już teraz cieszymy się zaufaniem stałych klientów, którzy nie tylko stale korzystają z oferty menu, ale również samodzielnie wdrażają marketing szeptany, przekazując informację o firmie swoim najbliższym. W taki oto sposób powstaje wizerunek SpokoBOX jako marki rodzinnej. Jednak to dopiero początek działań, które są wdrażane w zakresie kreowania oraz troski o wizerunek. – mówi Anna Szczypek, właścicielka firmy.

W dzisiejszych czasach nie można jednak zapominać o budowaniu wizerunku poprzez portale społecznościowe oraz social media, dlatego firma jest stale obecna na wszystkich popularnych platformach mediów nowoczesnych, aby jej klienci mieli z nią stały kontakt.

 

13988119_1180047902066893_643541254996344533_o

 

 

Facebook, Instagram, Newsletter oraz program autorski „Dieting w wielkim mieście” telewizji internetowej,  dostarczają stałego dopływu informacji dla klientów stałych oraz tych nowych i potencjalnych. Aby wizerunek firmy SpokoBOX był jak najbardziej nowoczesny, z dużą uwagą dobierani są również ambasadorzy, którzy swoją osobowością, charyzmą oraz charakterem dopełniają spójny wizerunek.

– Wśród gwiazd, które korzystają z zasobów różnorodnego menu firmy, są m.in. Paulina Holtz, aktorka, trenerka Kettlebell Polska, weganka, prywatnie mama dwóch córek, której styl życia, pogoda ducha oraz podejście do zdrowego odżywiania są spójne z filozofią naszej firmy, przez co przekaz jest prawdziwą wartością również dla klientów. Kolejnym ambasadorem, którego pozytywne podejście oraz styl życia odpowiadają wizji naszej marki, jest coraz bardziej popularny w show biznesie Jakub Kucner, trener personalny, filantrop oraz mister „Pytania na Śniadanie”, który oprócz grona podopiecznych rozwija swoje umiejętności w wielu dziedzinach. – wylicza Anna Szczypek.

Należy pamiętać, że spójny wizerunek to również zwracanie uwagi na potrzeby klientów.

– Podążając za oczekiwaniami naszych klientów, oprócz poszerzania działalności na terenie kraju, dbamy o szeroki zakres diety pudełkowej, stale dołączając kolejne programy, które spersonalizowane zostają specjalnie względem różnych, czasem skrajnie odmiennych potrzeb, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, idealnym przykładem jest program Hashimoto, stworzony z myślą o osobach cierpiących na przewlekłe zapalenie tarczycy. Dieta została opracowana we współpracy z dietetykiem klinicznym, tak aby była jak najlepiej dopasowana. – dodaje szefowa marki.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności