Książka dla kobiet, które chcą realizować swoje marzenia


Na rynku pojawiła się książka – poradnik. Kolejna? Nie! Jest to poradnik niezwykły. „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”, autorstwa Renaty Wrony to wiedza i doświadczenie coacha ICF i trenera rozwoju osobistego podane w sposób zrozumiały dla każdej kobiety. Efektem jest mieszanka…piorunująco skuteczna!

– Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonym przez kogoś innego, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany. Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. To naprawdę jest możliwe! Dlatego właśnie powstała ta książka. Chciałabym być dla czytelniczki towarzyszką podróży w drodze do zmiany: zmiany – takiej jaką ona sama sobie wybierze. – mówi Renata Wrona, autorka książki, business & life coach, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image.

Autorka książki nie wymaga od czytelniczek znajomości psychologii, technik treningowych oraz specjalnych trików. Przekonuje, że jedyne, co jest konieczne, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą, to chęć i postanowienie, że chcemy być szczęśliwe, zajrzenie głęboko w siebie, swoje marzenia, ustalenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągnięcia. Samoświadomość i mądre relacje z otoczeniem potrafią uzdrawiać, a ograniczenia są tylko w naszej głowie. Właśnie o tym jest ta książka.

wizaualizacja-ksiazka-duza

Wydawnictwo: Firmamento

Książka dostępna będzie na stronie www.renatawrona.pl, w salonach Empik i dobrych księgarniach.

Renata Wrona – certyfikowany coach ACC ICF, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image. Specjalizuje się we wspieraniu ludzi w ich rozwoju, pomaga im w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuje do poszukiwania szczęścia i propaguje zdrowy styl życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomaga innym odkryć i nauczyć się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę Points of You. Prywatnie biegaczka, miłośniczka podróży i stylu wege.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności