lederboard

Kto wystąpi na konferencji LADIES DAY we Wrocławiu?


Ladies Day  to dzień przeznaczony dla kobiet, które już wiedzą, że trzeba działać. Spotkanie z innymi kobietami, które odniosły sukces, wymiana kontaktów i doświadczeń – to wszystko po to, by pomóc w realizacji wyznaczonych celów.

 

Kobiety mają w sobie wielki potencjał. Jedynie ograniczenia społeczne powodują, że czasami jest on nieodkryty przez wiele lat, a zdarza się, że nigdy. Nasza konferencja pomoże kobietom, które zdecydują się na uczestnictwo, określić jasny cel i znaleźć drogę do jego realizacji.

Podczas Ladies Day wystąpią kobiety, które podzielą się swoimi historiami. Łączy je pasja i nieustanna walka o swoje marzenia. Prelegentki opowiedzą, w jaki sposób odniosły sukces, jak wyglądała ich droga i z jakimi problemami musiały się zmagać. Podzielą się ze słuchaczkami swoją receptą na sukces, którą same zastosowały i dziś swoim przykładem inspirują setki kobiet wokół siebie.

 

Ladies Day, hotel Terminal, Wrocław, 18 marca 2017

 

Prelegenci:

 

Renata Frączkiewicz-Krzal –  Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA na University New Britain i MBA na WSZiP im. B. Jasińskiego. Współwłaścicielka firmy w branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach  Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie). Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do kobiet pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążających  za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów takich, jak „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać” czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz”.

Dr n. med. Danuta Myłek – Dr n. med. Danuta  Myłek  jest  znanym  specjalistą  w  zakresie  alergologii  i  dermatologii. Jest pionierem w alergologii na Podkarpaciu, którą organizuje i doskonali od ponad 30 lat.

Jest jedynym polskim członkiem naukowym prestiżowej alergologicznej organizacji naukowej: American College of Asthma, Allergy and Clinical Immunology oraz członkiem European Academy of Allergy and Clinical Immunology, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego- Sekcji Medycyny Psychosomatycznej. W życiu zawodowym osiągnęła międzynarodowy i krajowy sukces. Leczy pacjentów z kraju i z zagranicy z ciężkimi alergiami, nadwrażliwościami pokarmowymi i chorobami wywołanymi działaniem drożdżaków i grzybów pleśniowych oraz pasożytów.

Aleksander Sienkiewicz – licencjonowany trener Stuctogram, trener nowej Psychologii Sprzedaży. Entuzjasta eleganckiej sprzedaży i prawdziwych relacji międzyludzkich. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Twórca unikatowego seminarium Odkryj12.pl, które przybliża świat sprzedaży i biznesu poprzez wartościowe lekcje dla każdego. Od 11 lat związany z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy i inspirowaniem innych do mądrego rozwoju. Występował w Polsce oraz krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Portugalii i Brukseli. Stawał na scenach warsztatowych oraz podczas międzynarodowych kongresów nawet dla 4000 osób na sali. Od 11 lat prowadzi własny biznes i z powodzeniem realizuje projekt pt. „Życie według własnego pomysłu i w zgodzie z samym sobą”. Pośród jego klientów są m.in. takie marki jak: Michelin Imperial Tabacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, CreditAgricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, i wiele innych.

 

Aleksander_Sienkiewicz-512

 

Izabela Jagosz – autorka książki „Uczulona na wino”. Mówią o niej, że jest kobietą renesansu. Posiada wiele umiejętności i zainteresowań. Nie boi się wyzwań. Ciągły ruch i zmiana motywują ją do działania. Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji. Swoją zawodową karierę zaczynała jako dziennikarz – prezenter lokalnej stacji radiowej (tworzyła ją od podstaw z grupą dobrych znajomych). Równolegle pisała felietony, wywiady, wiersze, teksty piosenek. Naturalny dar od Boga, którym jest umiejętność mówienia przed każdym audytorium wykorzystała tworząc agencję reklamowo – eventową. Pracowała dla firm z branży motoryzacyjnej, kosmetycznej, budowanej i piwowarskiej. Organizowała i prowadziła zarówno wielkie koncerty jak i małe, kameralne imprezy. 17 lat temu nawiązała współpracę z jedną z wiodących w Polsce firm w branży MLM. Wtedy też zaczęła się jej miłość do sprzedaży bezpośredniej, która trwa do dzisiaj. Na początku tej drogi, „w polu” i niejako „na żywym organizmie” uczyła się trudnej sztuki bycia trenerem. Jej specjalnością były i do dziś pozostały wystąpienia publiczne.

Marta Kaim – współwłaścicielka Manufaktury Przemian. Certyfikowany coach i mentor amerykańskiej federacji ICF, trenerka rozwoju osobistego. Autorka popularnych programów „Jesteś ważna” oraz „Jesteś ważna – Ty i Twoja firma”. Zafascynowana rozwojem osobistym i życiem w zgodzie z naszymi wartościami, inspiruje do życia w zgodzie z samym sobą. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii, m.in. Anthony Robbins, JackeCanfield, Arnold Mindell. W swojej praktyce łączy różne techniki oraz własną metodę Trójkąt Mocy, które pomagają jej w skuteczny sposób zaprowadzić klientów tam, gdzie chcą. Napisała książki: „Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty” oraz „Pisanie jest ważne”.

Magdalena Szewczuk – to przykład kobiety sukcesu. Charyzmatyczna, ciepła osobowość połączona z niezwykłym doświadczeniem w sprzedaży, marketingu i budowaniu zespołów. Swoje doświadczenie buduje już od 2003 roku, kiedy swoje życie zawodowe związała z obszarem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Od 2007 roku z dużym sukcesem współpracuje z firmą Betterware, a teraz skutecznie rozwija markę Blue Nature. W Betterware osiągnęła najwyższy tytuł, stając się Diamentowym Dyrektorem Generalnym. Prowadzi biznes w Polsce, Czechach i na Słowacji. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu bo co dzień pomaga innym spełniać swoje marzenia i konsekwentnie dążyć do celu, ponieważ praca, którą się zajmuje jest jej pasją i stylem życia. Właśnie dlatego stworzyła niezależny projekt Czerwona Szpilka, która jest organizacją wspierającą przedsiębiorcze kobiety oraz lokalnych przedsiębiorców. Magdę można również zobaczyć w projektach filmowych: „MLM od kuchni” oraz „Przepis na sukces”.

 

magda

 

Uczestnicy panelu:

 

Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Aktywność Kobiet 2015. Zdobywczyni statuetki The Queen of Creativity w konkursie POLISH BUSINESS QUEEN. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając wiele warszawskich fundacji. Uwielbia spotkania z kobietami. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało jej w tym roku statuetkę za wkład w promowanie przedsiębiorczości kobiet.

Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”. We wrześniu 2015 roku wydała charytatywny album kulinarny „Szczypta Luksusu” z udziałem gwiazd, blogerów kulinarnych i szefów kuchni najlepszych polskich restauracji. We wrześniu 2016 światło dzienne ujrzała jej piąta książka pt. „Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu”. W 2016 roku magazyn FORBES umieścił jej firmę w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBESA.

Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi. Kocha kino, dobrą książkę i kuchnię swojego faceta. Szaleje na nartach, zwiedza świat i udowadnia, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych.

Lucyna Pleśniar – przedsiębiorca, współwłaścicielka i prezes firmy doradztwa personalnego People. Od kilkunastu lat związana z branżą HR. Jej doświadczenia obejmują zarówno zagadnienia wewnętrznego HR-u, takie jak wartościowanie stanowisk, implementacja systemów motywacyjnych, systemy ocen pracowniczych, jak i wewnętrzną oraz agencyjną rekrutację. Ważnym obszarem jej aktywności doradczej są projekty związane z oceną kompetencji, w tym assessment /development center.

Izabela Jagosz – ur. 1969 r. w Wadowicach. Przez wiele lat związana z pracą w mediach oraz reklamie. Dziś trenerka zajmująca się wsparciem sprzedaży. Do pisania skutecznie zachęcił ją nauczyciel języka polskiego w wadowickim liceum. Jako nastolatka zaczęła tworzyć wiersze, opowiadania, teksty piosenek (ma na swoim koncie wiele nagród z tamtego okresu), a po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim również felietony, wywiady i reportaże. „Uczulona na wino” jest jej debiutancką powieścią.

 15977649_1639863289641171_7278428508692659952_n

 

Artyści:

 

Katarzyna Mirowska – Absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej, studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Ukończyła klasę skrzypiec Państwowego Liceum Muzycznego w Częstochowie. Umiejętności wokalne doskonaliła m.in. pod okiem L. Pospieszalskiej, A. Serafińskiej, E. Zapendowskiej, E. Urygi, I. Lewandowskiej, N. Isaacs, R. Guitard. Brała udział w licznych warsztatach muzycznych (m.in. warsztaty jazzowe w Chodzieży, Fama w Świnoujściu), zdobywała laury na festiwalach i konkursach wokalnych, m.in. organizowanych przez Polskie Radio (Mikrofon dla wszystkich) i Telewizję (Idol- II edycja). W 1997 roku otrzymała Stypendium Artystyczne Wojewody Częstochowskiego. Jest laureatką I nagrody na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2005). Znalazła się także w gronie dziesięciu finalistów koncerty Debiuty podczas KFPP w Opolu (2008).

Girls on Fire – wokalistki, kobiety z pasją, przyjaciółki. Finalistki III edycji programu X Factor związane ze środowiskiem teatralno-muzycznym Wrocławia. Piszą, komponują, koncertują po całej Polsce. Wyróżnia je magnetyzm, niepowtarzalne brzmienie i charyzma sceniczna. Łączą w sobie dynamikę, temperament, energię, liryczność i wrażliwość. Wspólna przygoda z muzyką zaowocowała pracą nad debiutanckim albumem „Siła kobiet”, którego premiera już wkrótce. Jest to projekt nie tylko o muzyce, ale także o sile przyjaźni, determinacji, spełnianiu marzeń. Trio Girls on Fire: Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska, Monika Wiśniowska-Basel

Zespół Grotesque – dziewczyny z groteski tworzą zespół, który pracuje nad zarażaniem Wrocławianek pasją do tańca i teatru. Magda, Daria i Masha nie tylko uczą tańczyć, ale także z największa radością występują na eventach kulturalnych i przede wszystkim w środowisku taneczno– teatralnym. Każda z nich jest inna, ale każda reprezentuje sobą równie wielki talent i potencjał. Mimo młodego wieku dziewczyny osiągnęły już bardzo wiele indywidualnie, a w październiku 2016 roku postanowiły połączyć swoje siły i tworzyć razem sztukę, jakiej Wrocław dotychczas nie widział. Własną pracą i zaangażowaniem, z każdym dniem, podnoszą sobie poprzeczkę i z uśmiechem na twarzy dążą do perfekcji. Mieszanka charakterów i dystans do siebie jest fundamentem ich przepisu na sukces. Chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami podczas kursów oferowanych przez szkołę Grotesque, o której nienaganny wizerunek z przyjemnością dbają każdego dnia. To dzięki nim wszyscy wiedzą, że Gritesque to nie tylko instytucja, która organizuje zajęcia, ale także pełne indywidualne wsparcie i przyjacielska więź pomiędzy uczniem i nauczycielem.

 

girls on fire

 

Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Właścicielka czterech Platynowych i trzech Złotych Płyt. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie, kiedy w zaciszu domowym „śpiewała” do dezodorantu albo rury od odkurzacza. Jednak bardziej spektakularne sukcesy nadeszły wraz z pojawieniem się w szeregach grupy ŁZY w 1996 roku. W tym samym roku powstały pierwsze wspólne piosenki Ani i Łez, dzięki którym Ania zadebiutowała na antenie kilku lokalnych rozgłośni radiowych. Pierwszym solowym sukcesem Ani Wyszkoni było zajęcie I miejsca, zdobycie dwóch wyróżnień oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu Wokalnym w Wyszkowie. W 2009 roku Ania Wyszkoni wydała pierwszy album pod własnym nazwiskiem pt. „Pan i Pani”, z którego pochodzą przeboje: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Lampa i sofa”, „Wiem, że jesteś tam”. Płyta szybko pokryła się „złotem”, następnie „platyną”, by docelowo stać się „podwójnie platynowa”, a każdy pochodzący z niej singiel osiągnął spory sukces medialny. Z pierwszym z nich, „Czy ten pan i pani”, Ania wywalczyła Srebrną Premierę 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas tego samego festiwalu otrzymała też Nagrodę Dziennikarzy i Fotoreporterów. Dwa lata później, również na festiwalu w Opolu, Ania zdobyła najważniejszą nagrodę na polskim rynku muzycznym – Superjedynkę 2011 za Przebój Roku, którym widzowie uznali piosenkę „Wiem, że jesteś tam”. Festiwal Top Trendy 2011 w Sopocie przyniósł Ani Platynową Płytę oraz 6. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. W listopadzie 2012 roku ukazał się drugi solowy album Ani pt. „Życie jest w porządku”. 16 stycznia 2013 roku Związek Producentów Audio-Video przyznał Ani za „Życie jest w porządku” Złotą Płytę. Koncerty Ani Wyszkoni są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii. Na scenie towarzyszy Jej zespół znanych i doświadczonych muzyków.

Anna Wyszkoni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej. Jest również mamą czternastoletniego Tobiasza i trzyletniej Poli.

 

Ania wyszkoni

 

***

Czerwona Szpilka to projekt stworzony przez kobiety i dla kobiet. Chcemy inspirować kobiety do odkrywania swojego potencjału. W tym celu organizujemy spotkania, warsztaty i konferencje dla kobiet, podczas których łączymy wiedzę z rozrywką oraz dajemy przestrzeń do wymiany kontaktów.

Inspirujące spotkania dla kobiet, podczas których motywujemy do działania, rozwoju i pozytywnych zmian. Na warsztaty i szkolenia zapraszamy wyłącznie charyzmatycznych mówców, którzy dzielą się z nami swoimi radami i dodają energii do działania. Wszystkie wydarzenia organizowane są pod szyldem „Czerwona Szpilka”. Działamy wspólnie, aby każda z nas osobno mogła rozwinąć skrzydła i uczynić krok ku spełnieniu.

 

Więcej informacji na http://www.ladiesday.czerwonaszpilka.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności