lederboard

Kto zdobędzie tytuł Polskiej Lwicy Biznesu?


Są pełne pasji i ambicji, wytyczają odważne cele, doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych – takie są współczesne kobiety sukcesu. Plebiscyt „Polskie Lwice Biznesu”, będący inicjatywą „Law Business Quality”, powstał właśnie z myślą o nich.

Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Piszą o nas media ogólnopolskie i lokalne, portale biznesowe i show-biznesowe. Przypominamy więc, że jeszcze dziś do północy można oddawać głosy na swoje faworytki w plebiscycie POLSKIE LWICE BIZNESU 2015.

Chcemy wyjaśnić, że głosowanie w Internecie nie jest jedynym kryterium przyznawania statuetek. Organizator konkursu przyzna łącznie ponad 20 statuetek. Zwyciężczynie zostaną wyłonione na podstawie głosowania w Internecie, na Facebooku oraz na podstawie głosów jury plebiscytu. Poza tym swoje statuetki i odrębne nagrody przyznają partnerujące wydarzeniu portale: www.lwicebiznesu.pl, www.4allwomen.pl oraz firma Brand Soul.

Zatem Drogie Lwice wyniki głosowania internetowego są tylko jedną z kategorii naszego plebiscytu. Statuetki w konkursie mogą otrzymać Panie, które nie wygrały w głosowaniu internetowym, ale zdobyły największą liczbę głosów od naszego jury, w skład którego wchodzą: Ilona Adamska, Andrzej Blikle, Agnieszka Śliwka-Gumienna, Otylia Jędrzejczak, Iwona Kossmann, Marta Wysocka-Fronczek i Katarzyna Wicha.

Jury rozpoczyna obrady 15.05.2015.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwa Kancelaria Prawna Pactum.

Oficjalne wręczenie statuetek odbędzie się podczas hucznej gali 2.06.2015 w Warszawie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności