lederboard

Kto zdobył statuetki podczas tegorocznej Gali Lwice Biznesu?

Ponad 200 osób pojawiło się w poniedziałkowy wieczór w hotelu Mercure Warszawa Grand na finale 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU. Wśród Gości wypatrzyliśmy znane i lubiane gwiazdy, m.in. Anię Wyszkoni, Monikę Zamachowską, Grażynę Wolszczak, Dominikę Gwit, Bartka Kasprzykowskiego, Mateusza Damięckiego, Annę Korcz, Tomasza Luberta, Joannę Racewicz, Monikę Janowską i Tamarę Arciuch.

 

Artystom i aktorom przyznano specjalne nagrody – statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU za niesienie pomocy potrzebującym, angażowanie się w akcje społeczne i charytatywne. A kto zdobył w tym roku tytuł LWICY I LWA BIZNESU 2018?

Podajemy oficjalne wyniki:

LWICE BIZNESU 2018

 1. JOANNA ADAMIAK (Kategoria Public Relations)

Prezes i współwłaścicielka agencji PR Face it! Ekspert z 10-letnim doświadczeniem w branży komunikacyjnej. Pracowała m.in. jako rzecznik prasowy i PR manager kanałów TV: kuchnia+ i DOMO+.

 1. JOANNA POKRZYK (Kategoria Marketing)

Dyrektor ds. marketingu w firmie dietering.com. Magister politologii i psycholog sprzedaży. Prowadzi działania marketingowe firmy, odpowiada m.in za strategie sprzedażowe firmy, wprowadzenie nowych produktów na rynek, działania promocyjno-reklamowe oraz wizerunek firmy.

 1. EWELINA KORSZUN (Kategoria Optyk)

Właścicielka salonów optycznych w Zielonej Górze, Nowej Soli i Żarach. Działalność gospodarczą prowadzi z wielką pasją. Niezwykle ambitna, wie czego chce od życia. Uwielbia podejmować ryzyko, które motywuje ją do dalszego rozwoju. Z chęcią angażuje się w pomoc potrzebującym jako wolontariusz i sponsor wielu akcji charytatywnych.

 1. MARTA BANASZEK (Kategoria Projektantka Roku)

Z wykształcenia jest ekonomistką. Od ośmiu lat związana z branżą finansową. Praca zawodowa nie przeszkadza jej jednak w realizowaniu pasji, jaką jest moda. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie są pomocne w tworzeniu własnego biznesu. Tworzy markę modową Marta Banaszek.

 1. KATARZYNA DZIUBAŁKA (Kategoria Networking)

Właścicielka marki Wielka Wymiana Kontaktów – cyklu spotkań networkingowych w Polsce i za granicą, których zorganizowała już ponad 140. Jej biznesowe życie właśnie zatoczyło koło. W ciągu 5 lat przeszła drogę od uczestniczki Szkoły Liderek do właścicielki tego przedsięwzięcia. Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. Jest również bohaterką książki „Liderki”.

 1. ANNA GODEK (Kategoria Rozwój Przemysłu Kosmetycznego)

Właścicielka i dyrektor zarządzająca firmy Polcharm. Od 1989 roku działa w obszarze i na rzecz jednej branży – polskiego przemysłu kosmetycznego. Nieprzerwanie od 2007 roku wydawca kwartalnika branży kosmetycznej COSMETIC REPORTER. Kiedyś również kwartalnika modowego branży fryzjerskiej Top Professional.

 1. JOANNA PREISNER (Kategoria Hotelarstwo)

Prawnik z wykształcenia, dekorator wnętrz z zamiłowania, hotelarz z pasji, pisarka w wolnych chwilach, mama trójki dzieci z wyboru. Wraz z mężem, swoją pasję do architektury przelali w budowę  magicznego miejsca – Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”.

 1. DOROTA LANGE (Kategoria Akademia Wizażu)

Wizażystka i charakteryzatorka, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Teatralno-Filmowej Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie. W branży od ponad 20 lat. Od 2016 r. prowadzi szkołę wizażu i charakteryzacji Make Up Akademy By Dorota Lange.

 1. KINGA ROTH PEREK (Kategoria Moda)

Od 20 lat konsekwentnie rozwija markę Kaskada, której początki to jedynie para własnych rąk i głowa pełna planów na przyszłość. Dziś w swoim przedsiębiorstwie zatrudnia kilkadziesiąt osób – fachowców, którzy jak zawsze podkreśla, stanowią siłę jej firmy.

 1. IWONA TRĘDOWSKA (Kategoria Architektura)

Właścicielka firmy MOTI INVESTMENT a także studia Trędowska Design. Zajmuje się tworzeniem i realizacją projektów domów w pełnym zakresie – od pomysłu, aż po klucz. Prezes i fundator Fundacji Spełnij Jedno Marzenie, która co roku organizuje akcję „LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA”.

 1. AGATA WOJCIK (Kategoria Nieruchomości)

Informatyk ekonomiczny z ponad 12 letnim stażem, specjalizuje się w marketingu internetowym. Jej pasją są podróże i to właśnie z pasji zrodził się biznes – obecnie łączy pasję do podróży, z pracą zawodową. Jest właścicielem i dyrektorem Luxury Dream Homes – brytyjskiej firmy prowadzonej wraz z siostrą. Z Polski pośredniczy w zakupie nieruchomości na Mauritiusie.

 1. BARBARA ŁUKASIAK (Kategoria Wnętrze i Design)

Z wykształcenia: hotelarz, z doświadczenia: doradca finansowy z ponad 10-letnim stażem pracy w instytucjach finansowych w Polsce i USA, z pasji: dyrektor handlowy i doradca inwestycyjny w branży wyposażenia wnętrz. Od 2013 roku jest Dyrektorem Handlowym w firmie Muraspec Sp z o.o. (producent tapet obiektowych).

 1. MILENA SINACKA (Kategoria IT)

Kobieta orkiestra, która nie lubi się nudzić, obecnie jest Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży w firmie informatycznej e-BI, przedstawicielem ubezpieczeniowym w firmie Nationale Nederlanden, prowadzi własną firmę „Wsparcie od kołyski”, która organizuje zajęcia dla niemowląt i dzieci „Efekt Mozarta”. Pomaga firmom w działaniach marketingowych na Facebooku.

 1. JOANNA WITWICKA (Kategoria Stomatologia)

Lekarz stomatolog i protetyk, właścicielka butikowej kliniki stomatologicznej Den-Med. Od ponad 20 lat dba o uzębienie swoich pacjentów. Miła, rodzinna atmosfera oraz lekarze pracujący na najlepszym sprzęcie medycznym to wyróżniki gabinetu, który świadczy usługi, m.in. ze stomatologii zachowawczej, protetyki, czy implantologii.

 1. JOANNA IWANOWSKA -NIELSEN (Kategoria Zarządzanie / Nieruchomości)

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu Business To Business oraz Business To Consumer, przede wszystkim w sektorze nieruchomości. Obecnie jest Członkiem Rady Nadzorczej duńskiej spółki giełdowej CEMAT AS, a także Członkiem Zarządu WildaNova oraz Partnerem Zarządzającym Nolta Career Experts. Jest współwłaścicielem i członkiem zarządu KOJLI RII) zarządzającego kilkuset hektarami komercyjnych lasów w Szkocji i Estonii.

 1. KAMILA GUTOWSKI (Kategoria Rekrutacje)

Współwłaścicielka agencji pracy Skills Net, bizneswoman oraz żona i matka czwórki pociech. Inspiratorka zmian, trenerka i mówca motywacyjny. Agencja pracy Skills Net, która funkcjonuje od 2010 roku specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych oraz wynajmie wykwalifikowanego personelu dla partnerów w branży hotelarsko-gastronomicznej.

 1. MONIKA NIŻNIK (Kategoria Promocja Zdrowia)

Prężna bizneswoman, Senior Manager największej na świecie firmy aloesowej  Forever Living Products, dla której z sukcesami buduje rynek w Polsce i za granicą. Właścicielka Aloesowego Centrum Zdrowia w Łodzi, w którym organizuje spotkania i warsztaty dla kobiet. Od 2014 roku uczy kobiety przedsiębiorczości i wspiera je w budowaniu ich własnej niezależności finansowej. Laureatka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza woj. łódzkiego 2016 oraz nominowana do nagrody Dziennika Łódzkiego – Człowiek Roku 2017.

18.  KAROLINA GORCZYCA-BARSZCZEWSKA (Kategoria Prawo)

Adwokat działający w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego oraz zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym szczególnie dotyczących prawa pracy, własności intelektualnej oraz prawa handlowego. Prowadzi kancelarię adwokacką w Krakowie. Doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 1. KATARZYNA PASKUDA (Kategoria Fotografia)

Redaktor naczelna Magazynu Gentleman, redaktor prowadząca portalu Photo Culture, znana i ceniona fotograf, pomysłodawczyni i autorka charytatywnych kalendarzy Szlachetna Kobieta. Z branżą mediów związana od 20 lat. Współpracuje z największymi polskimi gwiazdami show biznesu.

 1. ANNA EWA SUSKA (Kategoria Inspiracja Biznesowa Roku)

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu,ekspert motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej i konsultingowej. Autorka książek „MLM bez tajemnic” i „Efektywny Biznes” oraz ebooka “5 Kroków do zbudowania własnej marki osobistej”. Współautorka projektu Suska&Tukiendorf biznes and sport camp na Majorce.

 1. KATARZYNA PAWLIKOWSKA (Kategoria Promocja Kobiet w Biznesie)

Europejska pionierka w zakresie wprowadzania kobiecych kodów komunikacji oraz wykorzystywania potencjału płci w podnoszeniu efektywności zarządzania, marketingu i sprzedaży. W 2007 r. założyła Garden of Words pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, agencję komunikacji marketingowej uwzględniającą kobiece kody komunikacji. Charyzmatyczna liderka i mówczyni, która motywuje kobiety w biznesie, pokazując im jak własne ograniczenia mogą stać się siłą napędową zmiany i sukcesu. Gościnny wykładowca w Instytucie Socjologii i Filozofii Polskiej Akademii Nauk.

 1. KATARZYNA JAKUBOWSKA (Kategoria Catering Dietetyczny)

Założycielka firmy Koper Field oferującej wyjątkowe i smaczne potrawy każdemu, kto stawia na jakość i różnorodność smaków. Pasjonatka gotowania, ukończyła studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja – specjalność zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii.

 1. ALEKSANDRA STEFANIK (Kategoria Handel Zagraniczny)

Pasjonatka i miłośniczka kultury Japonii, wielbicielka japońskich zielonych herbat, z czego znają ją przyjaciele i klienci, szczególnie kucharze sushi. Założycielka i Prezes firmy KOKORO SMAKI JAPONII Sp. z o.o., działającej na polskim rynku od 12 lat.

24. AGNIESZKA BOJDA (Kategoria Trener Biznesu)

Na co dzień związana z Arche Consulting, gdzie pracuje jako Business Development Director. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską oraz przedsiębiorcami, a także z tymi, którzy chcą dokonać w swoim życiu zmian zawodowych. Jest przedsiębiorcą, trenerem, headhunterem i konsultantką. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania oraz socjologii.

 1. AGNIESZKA MACIEJCZYK (Kategoria Finanse i Księgowość)

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale matematyka. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Obecnie kończy studia podyplomowe na doradcę podatkowego. Prowadzi kancelarię rachunkową obsługującą ponad 100 podmiotów.

 1. SYLWIA ŻUBER (Kategoria Rozwój Osobisty)

Jest absolwentką Andragogiki i Edukacji Ustawicznej Uniwersytetu Warszawskiego oraz The Coaching Academy w Anglii, gdzie uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Jej pasją jest rozwój osobisty, którym zajmuję się już od 10 lat. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach w Polsce i w Anglii.

 1. KATARZYNA STECZKOWSKA (Kategoria Beauty)

Stylistka paznokci, założycielka marki La Première, jednego z najlepszych salonów Beauty w Polsce oraz akademii dla stylistów paznokci. Od wielu lat szkoli nowych adeptów sztuki zdobienia paznokci. Autorka artykułów w pismach branżowych, organizatorka pokazów, warsztatów, gdzie przekazuje swoje doświadczenia z prowadzenia salonów w Polsce.

 1. MAGDALENA KARPIK-ADAMSKA (Kategoria Edukacja)

Założycielka i Szefowa Centrum Edukacyjnego Żelazna. Od ponad 20 lat na rynku. W swojej karierze zawodowej przeprowadziła kilkaset projektów szkoleniowych adresowanych zarówno do biznesu jak i administracji publicznej. Propagatorka Koncepcji „KOMPETENCJA JEST …. KOBIETĄ”.

 1. PAULINA SKWIERZ (Kategoria Stylizacja Rzęs)

Właścicielka salonu urody Paula Arte specjalizującego się w stylizacji rzęs. Ponad 2 lata temu zrezygnowała z pracy w korporacji, aby w końcu zrealizować swoje marzenia i spełniać się artystycznie. Medalistka międzynarodowych mistrzostw stylizacji rzęs 2018. Stworzyła od podstaw swoją markę Paula Arte – Artistic Soul, która w 2018 r. została uhonorowana statuetką Orły Kosmetyki w kategorii wybór klienta.

 1. MAGDALENA SZYMAŃSKA (Kategoria Działalność Artystyczna)

Stworzyła od zera dwie marki, muzyczną: Sound Fusion i pogrzebową: Skrzydlate Anioły.
Jest skrzypaczką, która od ponad 7 lat zdobywa serca publiczności podczas wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i okolicznościowych. Jako skrzypaczka jest związana z branżą pogrzebową od 19 lat.

 1. MAGDALENA CAL-KAMIŃSKA (Branża Wellness & SPA)

Założycielka LOŻY KOBIET SUKCESU, właścicielka sieci hotelowych spa BALTIQA DAY SPA, BALTICA CLINIC oraz BALTIQA HAIR DESIGNE. Od nowego roku 2019 wraz z zespołem rozpoczyna pracę nad nową firmą, tym razem szkoleniową. Chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielami salonów kosmetycznych i fryzjerskich, których firmy nie prosperują tak dobrze.

 1. ILONA WOLAŃSKA-BORYS (Kategoria Medycyna Estetyczna)

Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym zdobytym w Norwegii i Polsce, ekspert w zakresie medycyny estetycznej. Szkoleniowiec i trener lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów w Polsce i zagranicą. Od 2016 roku współwłaścicielka jednej z najprężniej rozwijających się klinik w Norwegii, która skupia się na pomocy doraźnej, medycynie rodzinnej i anti-aging. Autorka i współautorka artykułów i filmów instruktażowych oraz podejmujących tematy promocji i ochrony zdrowia.

 1. RÓŻA RADKIEWICZ (Kategoria Kosmetyki)

V-ce Prezes firmy Calluna Medica Sp. z o.o.. Osoba, która stworzyła markę kosmetyczną od zera w ciągu roku. W roku 2019 marka wchodzi do Niemiec i UK. Obecnie sprzedaż odbywa się przez sklep internetowy i już w ponad 30 salonach kosmetycznych w Polsce.

 1. GABRIELA BRZEZIŃSKA (Kategoria Księgowość)

Właścicielka firmy „2+1 eksperci księgowości”, rodzinnej firmy z Trójmiasta o ogólnopolskim zasięgu. W działalności 2+1 absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi klientów. 2+1 eksperci księgowości pracują dla Przedsiębiorców świadcząc: usługi księgowe, usługi kadrowo – płacowe i usługi rekrutacji do działów księgowych.

 1. EDYTA PODKULSKA (Kategoria Moda)

Wizjonerka, trendsetterka, a zarazem bizneswoman aktywna w kilku niezależnych obszarach biznesowych. Od wielu lat związana z branżą modową jako założycielka i kreatorka marki LOUVE WITH LOVE® – ekskluzywnej marki dla wyjątkowych i kreatywnych kobiet ceniących niebanalną modę z odrobiną magii, a także sieci butików promujących polskich projektantów LOUVE EVOLUE. Obecnie Dyrektor Generalny obiektów: Hotel Rzeszów, Hotel Metropolitan, Hotel Forum, Hotel Victoria w Lublinie, od wielu lat honorowanych cennymi nagrodami, m.in.: Certificate of Excellence 2018 – TripAdvisor dla Hotelu Rzeszów. Właścicielka Restauracji Radość oraz Browaru Manufaktura w Rzeszowie.

 1. JUSTYNA KOCHAŃSKA (Kategoria Optyk)

Właścicielka prestiżowej, rodzinnej firmy KOCH OPTICAL. Dystrybutor takich ekskluzywnych marek jak ANA HICKMANN, HICKMANN, BULGET, T-CHarge, BOLON, Oneill Superdry.

 1. KATARZYNA NIEZGODA (Kategoria Zarządzanie)

Uznana ekspertka ds. zarządzania zmianą. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia prawnik, pracę zawodową rozpoczęła w kancelarii adwokackiej. Następnie przeszła do biznesu, gdzie pełniła wiele menedżerskich stanowisk w obszarze HR. Od 1997 roku zasiadała w zarządach firm Nestlé Polska, BPH oraz Pekao. Od grudnia 2010 roku do czerwca 2012 roku pełniła funkcję prezesa spółki DCG, właściciela marki Deni Cler Milano. wyróżniona wśród najbardziej wpływowych Polek magazynu Forbes oraz Home & Market.

 1. AGNIESZKA PŁONKA (Kategoria Nieruchomości)

Project Manager w Silver Resorts Management. W firmie jest odpowiedzialna m.in. za marketing i sprzedaż apartamentów znajdujących się w condohotelu Sun&Snow Resorts-Solina w Polańczyku. Obecnie jest w trakcie studiów MBA w Polsko – Amerykańskiej Szkole Biznesu. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomościowej, która jest jej pasją.

 1. ANGELIKA OLSZA (Kategoria Innowacje w Biznesie)

Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także nowojorskiej Christine Valmy International School o profilu wizaż i kosmetologia. Pomysłodawczyni i założycielka marki Unikalne Kosmetyki, sklepu z kosmetykami z całego świata opartymi na naturalnych składnikach, takich jak miód Manuka lub ośle mleko. Wyrafinowana pasjonatka życia, mody i komfortu, pomysłodawczyni, a także twarz marki YEYE, która stworzyła, opatentowała i wprowadza na rynki Europy pierwszy na świecie strój na saunę.

 1. MIROSŁAWA NOWINKA (Kategoria Kosmetologia)

Kosmetolog i członkini Krajowej Izby Kosmetologów, specjalistka promocji zdrowia, dyrektor i wykładowca Policealnej Szkoły Kosmetycznej i Instytutu Kosmetologii Estetycznej w Grodzisku Wielkopolskim. Posiada tytuły Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski, Mistrzyni Urody, a także statuetkę IK Magazine Women’s Awards. Jurorka programu TV Fashion Camp – Obóz Mody oraz Gentlemani i Wieśniacy, jurorka wyborów Miss Wielkopolski, Miss Egzotica.

 1. ALEKSANDRA RUP (Kategoria Fryzjerstwo)

Freelancer i ambasador marki Insight Professional. Z powodzeniem prowadzi swoje studio fryzjerskie RUP Coiffeur w Krakowie. Szkoleniowiec marki Insight i Edukator w szkole fryzjerskiej – Beauty Art – w oddziale krakowskim. Swój warsztat doskonali u boku włoskich profesjonalistów.

 1. ANNA STASIAK APELSKA (Kategoria Kultura)

Doktor nauk prawnych, absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie. Posiada ponad 10-letnim doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z różnych sektorów, m.in.: mediowego, produkcyjnego oraz motoryzacyjnego. Prezes Zarządu Krakowskiego Teatru Komedia.

Redakcja przyznała również wyróżnienia. Dyplomy otrzymały:

 1. Marika Krajniewska
 2. Paulina Dąbek
 3. Honorata Kudyba
 4. Sylwia Bentkowska
 5. Iwona Grochowska
 6. Ewelina Kołoda
 7. Justyna Stankiewicz

 

LWY BIZNESU 2018

 

 1. GRZEGORZ KURAŚ & PAWEŁ BASZAK (Kategoria Innowacje w Branży IT)

Grzegorz Kuraś – ambitny, młody biznesmen, który razem ze swoim wspólnikiem zarządza dwoma prężnie rozwijającymi się spółkami: Moontbite Spółka Akcyjna w której jest Prezesem Zarządu oraz Grand Commerce Sp. z o.o. działającymi w branży informatycznej. Wierzy, że odpowiednio dobrany i zmotywowany zespół to podstawa sukcesu każdej firmy. Razem z całym teamem kreuje a następnie osiąga wyznaczone dla spółek cele.

Paweł Baszak – współwłaściciel Moontbite S.A, prezes zarządu Grand Commerce Sp. z.o.o. Posiada wykształcenie informatyczne, a także duże doświadczenie w IT i w sprzedaży. Od 2006 roku związany z branżą e-commerce specjalizując się w zakresie budowy dedykowanych systemów. Pracował m. in. dla takich marek jak mPunkt Polska S.A. czy Cyfrowy Polsat S.A.

2. PIOTR CIEPAŁ (Kategoria Projektant Mody)

Częstochowski projektant, współpracował z rewią Akcent, z Moniqe Stalens (matka Juliette Binoche). Od kilku lat ubiera Teresę Werner. Współpracuje z firmami w Polsce i nie tylko. Jego prace można oglądać na najważniejszych pokazach mody w całym kraju. Jest laureatem wielu nagród, m.in. nagrody Prezydenta Częstochowy za 25-lecie pracy artystycznej.

3. KAMIL MAŚLANKA (Kategoria Wnętrza i Design)

Współwłaściciel salonów BoConcept w Warszawie, miłośnik dobrego designu, szczególnie zafascynowany duńskim wzornictwem. Prywatnie ojciec, mąż, jego pasją jest kolarstwo.

4. ARKADIUSZ HABRAT (Kategoria Weselny Expert)

Magister sztuki, muzyk, konferansjer. Zainteresowanie muzyką przyczyniło się do założenia własnego zespołu muzycznego HiT Sanok. Prowadzi portal i program telewizyjny pod tą samą nazwą „Weselny Expert” realizowany przez telewizję Rzeszów Na Żywo. Autor poradnika pt: „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta”.

 1. TOMASZ KRASICKI (Kategoria Hotelarstwo)

Właściciel i dyrektor generalny Krasicki Hotel Resort & Spa w Świeradowie – Zdroju. Z wykształcenia farmaceuta, który apteczną dokładność przenosi na codzienny trud zarządzania Hotelem. Człowiek pełen optymizmu i radości życia. Zapalony miłośnik nart i roweru, podróżnik, który uwielbia odkrywać to, co jeszcze dla niego nie odkryte. Zakochany w motoryzacji, z radością przemierzający kilometry na swoim ukochanym motorze.

 1. RAFAŁ WRÓBLEWSKI (Kategoria Hotelarstwo)

Człowiek renesansu – studiował prawo i wokalistykę, zawodowo tańczył. Związany z wieloma scenami operowymi, operetkowymi i musicalowymi w Polsce i za granicą. Od ponad 12 lat związany z branżą turystyczną, od dwóch lat kieruje Eco Hotelem Sasanka w Szklarskiej Porębie. Manager i mecenas kultury. 21 października wybrany Radnym do Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie.

 1. KAROL SZCZĘSNY (Kategoria IT)

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie o kierunku Ochrona środowiska. Obecnie od ponda 4 lat prezes i główny udziałowiec Intellegro sp z o.o., firmy zajmującej się pisaniem oprogramowania głównie aplikacje webowe i mobilne. Poprzednio Manager oddziału Polfinanse sp. Z o.o., w latach 2010 -2012 właściciel Agencji reklamowej Ego Design.

 1. ŁUKASZ MILCZAREK (Kategoria Innowacje w Kosmetologii)

Współzałożyciel i Dyrektor Generalny profesjonalnej marki kosmetycznej M’ONDUNIQ Cosmétiques Professionnel. Kieruje zespołem oraz działem ‘Innowacji i Wdrożeń DERMIE PHARM’ odpowiedzialnym za tworzenie i opracowywanie najnowocześniejszych formuł preparatów dermokosmetycznych dla profesjonalnej branży kosmetycznej i medycyny estetycznej. Ukończył studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Studiów Kierunkowych w dziedzinie Metodologii Badań Klinicznych. Autor kilkunastu publikacji naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej.

 1. HUBERT BOJCZENKO (Kategoria Wizjoner w Biznesie)

Właściciel i Dyrektor Agencji Modelingowej „HB Model” działającej na terenie UK. Jego firma to pasja i doświadczenie w jednym ponieważ przez wiele lat był modelem oraz fotomodelem na rynku polskim i brytyjskim. Z wykształcenia inżynier, który zdobył doświadczenie marketingowe i strategiczne w firmie produkującej ekskluzywne auta Jaguar. Charyzmatyczny oraz pewny siebie Lider i Motywator. Jednym słowem – człowiek orkiestra.

 1. STANISŁAW SZPYRKA (Kategoria Sport)

Właściciel firmy i twórca projektu „Only Futbol”, posiada licencję trenera UEFA A. Organizuje konferencje oraz warsztaty szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej oraz ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Dla najzdolniejszych zawodników organizuje staże piłkarskie w najlepszych Akademiach piłkarskich w Polsce. Laureat plebiscytów sportowych, m.in. zdobywca I miejsca w plebiscycie Gazety Krakowskiej w kategorii Najpopularniejszy Trener.

 1. RAFAŁ MAKOWSKI (Kategoria Lider w Biznesie)

Całe życie w handlu i biznesie. Skończył Akademię Biznesu Vistula z kierunkami Biznes międzynarodowy i Handel międzynarodowy oraz podyplomowe studia na SGH – kierunek Transport i Logistyka. Od 15 lat prowadzi swoje firmy w różnych branżach. Obecnie rozwija markę DILUVA. W 2016 roku nagrodzony statuetką przyznawaną przez małopolską telewizję MTV24.TV za najwyższą jakość produktów i usług. Mówi o sobie: Człowiek wielu talentów.

 1. IWO GUTOWSKI (Kategoria Doradztwo prawno-podatkowe)

Przedsiębiorca, współwłaściciel kilku spółek, Prezes Zarządu SkyProfit Sp. z o.o. Ekspert od zarządzania, poliglota, podróżnik oraz ojciec czwórki dzieci. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach w USA oraz w Polsce. Kancelaria prawno-podatkowa Skyprofit, której jest prezesem, specjalizuje się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także doradza w optymalizacji kosztów i maksymalizacji zysków. Dodatkowo usprawnia działanie oraz pomaga w rozwoju przedsiębiorstw.

 1. PRZEMEK SZALIŃSKI (Działalność charytatywna)

Zaczął pomagać potrzebującym dzieciom w 2007 roku. Organizuje koncerty, aukcje, spotkania, wizyty w szpitalach dziecięcych z udziałem gwiazd. Zakupuje sprzęty, wózki inwalidzkie, zapewnia rehabilitację niepełnosprawnym dzieciom, z trudną sytuacją rodzinną i finansową.Fundacja „Przemek Dzieciom” istnieje od 2016 roku. Ambasadorem fundacji jest Mateusz Damięcki. Wszyscy artyści biorą udział w akcjach całkowicie charytatywnie. Razem z gwiazdami odwiedza małych pacjentów w pomorskich szpitalach. Dzieci zawsze otrzymują zabawki, maskotki, puzzle.

 1. DAWID CUKIERSKI (Kategoria Kosmetologia)

Wykładowca, psycholog, fitoterapeuta w ziołolecznictwie, trener biznesu. Ukończył prestiżowe studia MBA i MSPC ( strategie komunikacji w biznesie) na uczelni Clark University w Bostonie. Członek zarządu i współzałożyciel międzynarodowej firmy Dermie Pharm – brand M’onduniq. W latach wcześniejszych dyrektor marketingu i sprzedaży w niemieckim koncernie Polskapresse Grup – wydawcy gazet regionalnych w Polsce oraz portali gratka.pl, naszemiasto.pl.

Nagrodę Specjalną – OSOBOWOŚĆ BIZNESU 2018 otrzymał dr MACIEJ PANEK – właściciel PANEK CLINIC.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Już jutro na naszym portalu i na Facebooku LWICE BIZNESU pierwsze fotorelacje z gali.

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności