lederboard

Law Business Quality patronem medialnym Outsourcing Expo – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Outsourcing Expo, to jedyny w Polsce event tej branży, dedykowany do właścicieli firm, osób zarządzających w przedsiębiorstwach, dyrektorów i managerów poszczególnych działów. Odbędzie się już 21 września 2017 na najbardziej pożądanym obiekcie konferencyjno – targowym w Polsce – PGE Narodowym w Warszawie.

 

Wydarzenie to jest kompleksowym podejściem do jakże rozwijającej się branży outsourcingu, wsparcia polskich przedsiębiorstw. Obecnie prawie każda firma korzysta z zewnętrznych form wsparcia w różnych sektorach – księgowość, IT, marketing, doradztwo itd. Dlatego kto z osób zarządzających nie miał dylematu z jakiej oferty skorzystać, czy wybiera optymalne rozwiązanie dla swojego przedsiębiorstwa?

5

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom właścicieli firm – agencja eventowa International Center of Events II, zorganizuje targi biznesowe w ponad 12 sektorach i ponad 150 podsektorach. Swoje oferty outsourcingu zaprezentuje ponad 100 firm. Wśród wystawców chęć uczestnictwa już potwierdziło wielu liderów z poszczególnych branż: KRK Partnerzy zaistniał jako Złoty Sponsor wydarzenia, Copiers Service, GLC i Assay Consulting & Research jako Srebrni Sponsorzy, a Nissan jako Partner motoryzacyjny, Grupa Pracuj.pl, GoldenLine.

Równolegle do targów, zorganizowana będzie konferencja branżowa podczas, której wykwalifikowana i doświadczona kadra wykładowcza poruszy tematy związane z rozwojem i optymalizacją polskich przedsiębiorstw. Wśród Prelegentów: dr Krzysztof Radzikowski i Krystian Łatka – doradcy podatkowi z Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o., Przedstawiciel GoldenLine – Filip Goździewski, Marcin Sosnowski – Dyrektor wykonawczy Polskiego Stowarzyszenia Polskiego Marketingu SMB, Michał Leszek – założyciel Kruger & Matz i inni. Partnerem konferencji została firma Well Done Tax™.

grafika

Uczestnicy Outsourcing Expo będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą wielu firm oferujących outsourcing usług i zdobyć merytoryczną wiedzę, którą wykorzystają w pracy, ale i nawiązać kontakty biznesowe. A to za sprawą dwóch specjalnych stref: strefa networkingu o której poprawny przebieg i efektywność zadba twórca polskiego networkingu – Grzegorz Turniak i Jego team z Akademii Rekomendacji. Druga strefa w której zarówno uczestnicy jak i wystawcy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów, to Business Speed Dating – szybkie randki biznesowe uznane za jedną z najbardziej efektywnych forma networkingu.

Outsourcing Expo jest przystankiem obowiązkowym dla każdego Przedsiębiorcy lub osoby zarządzającej, po to aby być na bieżąco z nowinkami biznesowymi, ale i nabrać świeżego spojrzenia na rolę outsourcingu w firmie.

Bilety i szczegóły dostępne na: www.outsourcingexpo.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności