Law Business Quality zaprasza na spotkanie Klubu Imperium Kobiet


Już 17 listopada w eleganckiej restauracji Spiżarnia Smaków przy ul. Wspólnej 35 w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Imperium Kobiet. Redakcja magazynu szykuje mnóstwo niespodzianek! Spotkanie z aktorką Anią Powierzą, inspirujące prelekcje i konkursy z nagrodami.

 

Podczas szóstej edycji Klubu Imperium Kobiet z prelekcją wystąpią eksperci w dietetyce z poradni AVOCADO. Dziewczyny opowiedzą o tym, jak zadbać o siebie podczas jesieni. Co jeść, aby nie przytyć. Obalą kilka mitów żywieniowych i zmotywują do tego, by pięknie wyglądać podczas zbliżającej się zimy.

Jako druga głos zabierze Kasia Piechocka – Lenartowska, wizażystka gwiazd, projektantka mody. Opowie o najnowszych trendach w modzie, a także przedstawi kilka nowości ze swojej kolekcji Land Of Change by Piechocka.

17 listopada po raz pierwszy zaprezentowana zostanie oficjalnie najnowsza kolekcja marki FUERZA zaprojektowana przez redaktor naczelną Imperium Kobiet – Ilonę Adamską. A jaka jest kolekcja Ilony?

– No właśnie taka jak ona sama na zdjęciach. Są modele subtelne, delikatne, ale też zdecydowane i… odzwierciedlające trochę drapieżny wizerunek modelki. Wyjątkowe są hasła, które zostały wygrawerowane i dołączone do biżuterii. Są to hasła, którymi kieruje się w życiu Ilona Adamska, ale też są ważne dla każdego z nas – SIŁA, MOC, MIŁOŚĆ, KOBIETA SPEŁNIONA. Każdy model biżuterii to wyjątkowy amulet. – zapowiada kolekcję Magdalena Białas, właścicielka marki FUERZA.

 

14894649_10207304781601077_2045221000_o

 

Szósta edycja Klubu Imperium Kobiet ma wyjątkowy charakter. Redakcja wpadła na pomysł, aby biletem wstępu na spotkanie było przyniesienie najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „DOM” na warszawskiej Pradze.

– Już po raz kolejny chcemy wesprzeć samotne mamy i ich pociechy. Zbiżają się Mikołajki, święta. Chcemy, aby samotne Panie, zmagające się z trudami dnia codziennego w ośrodku mogły choć przez chwilę poczuć magię tego wyjątkowego czasu. Proszę zatem, aby każda z Pań pragnąca wziąć udział w naszym spotkaniu przyniosła niepotrzebne ubrania, zabawki, kosmetyki, słodycze, pieluchy. – apeluje Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet i pomysłodawczyni akcji.

Gościem specjalnym spotkania będzie aktorka Ania Powierza, znana szerszej publiczności z serialu Klan. Od listopada – felietonistka Imperium Kobiet.

 

11

 

O wyjątkowy nastrój wieczoru zadba utalentowana skrzypaczka – Magdalena Szymańska. Wirtuoz gry na skrzypcach, artystka wyjątkowa, pełna pasji i charyzmy. Nietuzinkowa i śmiała. Kreatywnością i muzyczną odwagą wprowadza odbiorców w miejsca, gdzie nowoczesność miesza się z klasyką, a dźwięki dostarczają niezapomnianych wrażeń. Swoją muzyką i występami przełamuje schematy postrzegania skrzypiec jako instrumentu klasycznego.

O podniebienia gości zadba szef kuchni Restauracji Spiżarnia Smaków ze współwłaścicielką Violettą Kryszczuk na czele.

17.11.2016., godz. 19.30
Spiżarnia Smaków, ul. Wspólna 35
Ilość miejsc ograniczona.
Wstęp bezpłatny
Zapisy: redakcja@ikmag.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności