lederboard

Law Business Quality zaprasza na Targi Franczyza Expo 

Już 2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Nowe możliwości, unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

 

Targi  Franczyza Expo  to międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes.

Strefa wystawiennicza to 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Poza strefą wystawienniczą odbędą się unikatowe wydarzenia towarzyszące:

Strefa Ekspertów – to miejsce, gdzie eksperci z czołowych firm będą udzielać konsultacji z marketingu, zarządzania franczyzą, sprzedaży, prawa w biznesie i negocjacji

Akademia Franczyzy to konferencja, gdzie dowiesz się m.in. jakie są źródła siły i słabości w negocjacjach, jakimi kanałami dotrzeć do klientów, czy jak negocjować warunki umowy.

Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą

Networking biznesowy prowadzony przez Grzegorza Turniaka i Akademie Rekomendacji – to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz dotarcie do nawet najtrudniejszych klientów.

Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców, gdzie jury złożone z branżowych ekspertów wyłoni zwycięzców w 6 kategoriach.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla  aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie.

Premierowa edycja odbędzie się  2 marca 2019 na PGE Narodowym.

www.FranczyzaExpo.pl

Podsumowując, targi Franczyza Expo to   wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności