lederboard

Leasing 102% – gwarancja pełnej satysfakcji

Nie ma osoby, która nie słyszałaby o leasingu. Usługa ta cieszy się ogromną popularnością niezmiennie od wielu lat. Mimo że leasing jest dostępny również w ofertach skierowanych do klientów indywidualnych, to upodobali sobie go przede wszystkim przedsiębiorcy. Dlaczego? Sprawdźmy!

 

 

Dlaczego leasing?

Leasing to forma wsparcia finansowego, która ma jedną zasadniczą przewagę nad tradycyjnym kredytem. Jest nią ryzyko finansowe, którego stosunkowo niski poziom sprawia, że usługa ta jest świetnym rozwiązaniem dla osób posiadających swoją działalność gospodarczą. W przypadku, gdy przedsiębiorca utraci płynność finansową, może w każdej chwili oddać leasingowane auto, nie ponosząc przy tym dodatkowych opłat.

Szczególnym rodzajem leasingu jest wariant 102%. Jego nazwa nawiązuje do sposobu naliczania rat miesięcznych. Tłumacząc w telegraficznym skrócie: ich wysokość obliczania jest względem ceny, która wynosi 102% wartości samochodu (np. podstawą raty miesięcznej dla auta, którego cena rynkowa wynosi 50 000 zł, będzie wynosić 51 000 zł). Jak widać, przejrzystość zasad jest kolejną zaletą przedstawianej formy finansowania.

Leasing 102% na zakup samochodu marki Dacia

Opisywana opcja leasingowa dostępna jest m.in. w ofercie Dacia Finansowanie – https://www.daciafinansowanie.pl/leasing-102-procent. Jej najważniejsze elementy to:

  • koszt całkowity od 102%,
  • opłata wstępna już od 10%,
  • elastyczny okres leasingowania (od 24 do 60 miesięcy),
  • opcje wykupu uzależnione od długości leasingu (1-10% dla 36,48,60 miesięcy oraz 19% dla 24 miesięcy),
  • ubezpieczenie w ramach umowy leasingowej (ubezpieczenie GAP lub/i ubezpieczenie leasingobiorcy), które dostępne jest obecnie w promocji dla wybranych modeli – 0,9% dla Sandero oraz Logan MCV z silnikiem TCe 90 z rocznika 2019 (stan na styczeń 2020).

Mechanizmy zawarte w umowie 102% zaprojektowano z myślą o leasingobiorcy. Dzięki nim klient może liczyć na bezproblemową i bezpieczną spłatę swoich zobowiązań. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź autoryzowany salon Dacii lub wypełnij formularz kontaktowy na oficjalnej, polskiej stronie marki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności