Leasing i wynajem długoterminowy Mercedesa. Jakiego Mercedesa warto sfinansować?

Mercedes jest jedną z najpopularniejszych marek samochodów premium. Ta niemiecka firma w swoim portfolio posiada auta zarówno zarezerwowane dla najmożniejszych konsumentów, jak i dostosowane do budżetu mniej zamożnych osób. Mercedesy dzielą się na różne klasy i typy, a łączna oferta tej marki składa się z ponad kilkunastu modeli. Jakiego Mercedesa warto sfinansować?

 

Klasy Mercedesów – od małej klasy A po ogromną klasę GLS

Spośród najpopularniejszych Mercedesów na rynku możemy wymienić aż 12 modeli.

Klasa A

Mercedesy Klasy A to najmniejsze, kompaktowe auta dostosowane do potrzeb osób poszukujących wysokiej jakości, niezawodnego i prestiżowego samochodu miejskiego. Mercedesy klasy A rozsądnie łączą wysoki komfort podróżowania i bogate wyposażenie z kompaktowymi wymiarami i osiągami pozwalającymi na wygodną jazdę w miejskiej dżungli.

Klasa B

Mercedesy klasy B są nieznacznie większe od aut klasy A. Są to niezbyt popularne Mercedesy, które ustąpiły pola powszechnie wybieranej klasie A. Ich produkcja rozpoczęła się w 2005 roku. Niemniej, nie zdobyły one serca polskich kierowców.

Klasa C

Klasa C to obecnie zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj Mercedesów jeżdżących po polskich ulicach. Model ten występuje w kilku wariantach – m.in. jako nieco większa i ulepszona klasa CLA czy wyższy model i usportowiony model CLS. Wszystkie z wymienionych Mercedesów klasy C łączą doskonałe osiągi oraz piękny i budzący zachwyt wygląd z niezrównanym komfortem podróży.

Klasa E

Do klasy E należą Mercedesy klasyfikowane jako auta klasy średnio-wyższej. Są to limuzyny i sedany, które od lat zbierają doskonałe opinie i zapewniają niezrównany poziom komfortu prowadzenia.

Klasa G

Do klasy G należą terenowe modele Mercedesa, które mają za zadanie zapewnić właścicielowi komfort i prestiż oraz możliwość pokonywania wyjątkowo trudnego terenu.

Klasy od GLA do GLS

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się crossovery i SUV-y Mercedesa klas GLA, GLC, GLE oraz GLS. Każde z aut imponuje rozmiarami, bogatym wyposażeniem oraz zabójczym wyglądem wnętrza i karoserii, wobec których trudno przejść obojętnie.

Jak Polacy finansują Mercedesy? Najczęściej za pomocą leasingu lub wynajmu długoterminowego

Mercedesy nie należą do tanich aut. Niemniej, niezrównany poziom komfortu, bezpieczeństwa i prestiż zapewniany przez niemiecką markę są warte swojej ceny. Wiedzą o klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy, którzy chętnie decydują się na zewnętrzne finansowanie aut tej marki.

Jak najczęściej finansowany jest Mercedes? Leasing operacyjny i finansowy oraz wynajem długoterminowy wybierane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki temu konsumenci i firmy mogą zyskać nowoczesne i bogato wyposażone auto marki premium bez konieczności angażowania dużej ilości kapitału i bez zaburzania płynności finansowej.

Poza tym nowoczesny leasing i wynajem zapewniają transparentność kosztów oraz możliwość scedowania obowiązku ubezpieczenia czy rejestracji auta na firmę oferującą finansowanie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności