Legal Market Day 2015 – Konferencja Nowoczesnych Prawników


Legal Market Day to jedyne tego typu wydarzenie dla branży prawniczej w Polsce. 17 kwietnia w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji. Pierwsza została uznana za sukces, zarówno przez uczestników, jak i prelegentów.

Legal Market Day stanowi połączenie doświadczenia dynamicznych prawników, doradców oraz przedstawicieli świata nauki. Podobnie jak w roku ubiegłym, także i tym razem konferencja składać się będzie ze zwięzłych wystąpień. Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie: www.LegalMarketDay.com.

Każdy uczestnik bierze udział w sześciu prelekcjach i sam decyduje o tym, do którego wystąpienia chce dołączyć. Dwie równoległe ścieżki prezentacji dobrane są z myślą o tematycznych preferencjach uczestników.

Prelegenci to specjaliści w danych dziedzinach, będący źródłem praktycznych informacji. Omawiane przez nich zagadnienia to kompleksowa wiedza, stanowiąca podstawę rozwoju kancelarii. Tematyka nie będzie ograniczać się wyłącznie do prawa i marketingu. Wykładowcy poruszą kwestie istotne dla nowoczesnych prawników, takie jak nowe technologie, sztuka mediacji, nawiązywanie kontaktów z klientami, zarządzanie kancelarią czy efektywne budowanie wizerunku w internecie.

1200x628_fcb_twarze

W przerwach między prelekcjami odbędą się sesje networkingowe, pozwalające nawiązać nowe kontakty w środowisku prawniczym.

Zeszłoroczne opinie na temat wydarzenia świadczą o korzyściach płynących z uczestnictwa w Legal Market Day oraz jego nowatorstwie. Usłyszeć można było m.in.: “Ogólnopolska konferencja dla prawników była wyjątkowym wydarzeniem. Zdecydowanie przekonała mnie jej innowacyjna formuła.” – adw. Tomasz Korczyński, Dentons.

Patronem honorowym LMD 2015 jest Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu. Wśród prelegentów będą m.in. adw. Jacek Dubois, Paweł Tkaczyk, dr René A. Pfromm oraz Agata Legat, partner w kancelarii Dr Krystian Ziemski & Partners, która zdobyła tytuł Innowacyjna Kancelaria 2014 przyznawany przez KRRP i magazyn Forbes.

LMD_450x350px

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie pod adresem www.LegalMarketDay.com

Patronat medialny: Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności