Lider branży doradców finansowych rozwija się w Polsce – nowy oddział we Wrocławiu


120 nowych miejsc pracy w nowoczesnym biurze w OVO Wrocław. Futuro Finance, firma specjalizująca się w doradztwie finansowym, dynamicznie się rozwija w skali ogólnopolskiej.

 

Futuro Finance, firma założona w 2010 roku we Wrocławiu, to jeden z liderów na polskim rynku doradztwa finansowego. W tej kategorii firma uzyskała prestiżowe wyróżnienie Finansowej Marki Roku 2016. Obecnie otwiera nowe biuro w stolicy Dolnego Śląska – zajmie aż 1000 mkw. z 3800 mkw. powierzchni biurowej w futurystycznym kompleksie OVO Wrocław, zaprojektowanym przez prestiżową paryską pracownię Gottesman – Szmelcman Architecture (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman). W biurze docelowo pracować będzie 120 osób. W budynku OVO Wrocław znajdą się nowe departamenty sprzedaży i siedziba zarządu.

 

Futuro Finance OVO Wroclaw_1

 

– Otwarcie biura w OVO Wrocław jest bezpośrednio związane z naszą strategią rozwoju. Stale rozszerzamy działalność, coraz mocniej otwierając się również na klientów z zagranicy. OVO zapewnia nowoczesne powierzchnie w klasie A+, a także dostęp do usług na wysokim poziomie, w tym pięciogwiazdkowego hotelu – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance, jedyna kobieta z Dolnego Śląska nominowana do tytułu Bizneswoman Roku 2016.

Obecnie Futuro Finance ma dwa biura we Wrocławiu, a po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie, a także dwie franczyzy na Dolnym Śląsku, w Lubinie i Świebodzicach.

– Wkrótce otwieramy również nowe biuro w Poznaniu. Docelowo chcemy być obecni we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. W planach mamy również intensywną rozbudowę sieci franczyz w całej Polsce – dodaje Agata Brucko-Stępkowska.

 

Futuro Finance OVO Wroclaw_6

 

Biuro Futuro Finance w OVO Wrocław zacznie działać w czerwcu 2017 roku.  Trwa rekrutacja – aplikacje można przesyłać poprzez serwis – www.worklevelup.pl

Czym OVO Wrocław przyciąga najemców?

Obecnie w OVO Wrocław pozostało w ofercie około 1000 mkw. powierzchni biurowej.

– Najemców przyciągają doskonała lokalizacja i najwyższy standard powierzchni biurowych, a także spójna koncepcja wielofunkcyjnego obiektu. Znaczenie ma też fakt, że w naszym kompleksie działają już prestiżowe marki, jak hotel DoubleTree by Hilton czy Holmes Place – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

W kompleksie mieszczą się biura, apartamenty i hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, restauracje, kawiarnie i butiki, a także ekskluzywna strefa Health and Beauty. Właściciele biur, ich pracownicy, a także partnerzy biznesowi mają dostęp do wszystkich funkcji OVO Wrocław. Mogą korzystać m.in. z reprezentacyjnego lobby, serwisu hotelu oraz jego centrum konferencyjnego czy sali balowej, usług concierge’a, luksusowego klubu fitness z basenem, a także salonu urody i SPA.

 

Futuro Finance OVO Wroclaw_3

 

– Stworzyliśmy nowoczesny obiekt typu mixed-use. Dobrze przemyślana kompozycja usług i funkcji zapewnia równowagę między pracą a życiem – podkreśla Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group i jeden z inwestorów OVO Wrocław.

 

OVO Wrocław realizuje Wings Properties Sp. z o.o. Spółka jest wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).

OVO Wrocław zaprojektowany przez pracownię GSArch to wielofunkcyjny kompleks zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Podwale 82-84, obok Parku Słowackiego oraz Promenady Staromiejskiej, pomiędzy Galerią Dominikańską i gmachem Poczty Głównej. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego kompleks dzieli zaledwie kilka minut spaceru. Znajduje się tu m.in. się tu 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura oraz hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności