Liderzy rynku bankowości i ubezpieczeń spotkają się ponownie


Rok 2016 zapowiadany jest jako przełomowy dla branży finansowej. Nowe uwarunkowania prawno-regulacyjne, zmiany modeli biznesowych, ruchy w strukturach właścicielskich – wszystko to sprawia, że nadchodząca edycja Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń obfitować będzie w najważniejsze dla sektora finansowego tematy. Wydarzenie odbędzie się 6 i 7 kwietnia 2016 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. Organizatorem jest MM Conferences S.A.

 

Jedenasta już edycja prestiżowego wydarzenia w świecie bankowości, jakim jest Banking Forum oraz Insurance Forum w branży ubezpieczeń odbędzie się 6-7 kwietnia 2016r. Liderzy obu branż spotkają się w jednym miejscu, by omówić najważniejsze kwestie dotyczące rozwoju bankowości i ubezpieczeń w Polsce. Kontekst wydarzenia jest szeroki, ponieważ pod uwagę brane są nie tylko rozwiązania funkcjonujące już w naszym kraju, ale również te spoza granic oraz innowacje, nad którymi dopiero trwają badania i analizy. Istotną część tematyki pokrywają najnowsze uwarunkowania prawno-regulacyjne, zwłaszcza europejskie regulacje.

– Duża frekwencja, świetny dobór tematów, niezwykle mocny zestaw panelistów – to jest to co decyduje o sukcesie Banking & Insurance Forum – Mariusz Grendowicz, Przewodniczący Rady Programowej Banking Forum.

– Najważniejszym pytaniem, które sobie wszyscy zadają, to jest w jaki sposób i jakimi narzędziami komunikować się z obecnymi – młodymi oraz przyszłymi klientami. Myślę, że ta konferencja jest świetną inspiracją do tego, żeby o tym myśleć i otwierać się na nowe technologie. – Marek Zefirian, Prezes Zarządu Starter24.

Zakres merytoryczny jest każdego roku starannie opracowywany przez Rady Programowe, którym przewodniczą Pan Mariusz Grendowicz (Banking Forum) oraz Pan Artur Olech (Insurance Forum). Wśród członków Rady są między innymi takie osobistości, jak m.in.: Zbigniew Jagiełło (PKO BP), Krzysztof Kalicki (Deutsche Bank Polska), Jacek Bartkiewicz, (Narodowy Bank Polski), Sławomir S. Sikora (Bank Citi Handlowy), Dariusz Piotrowski (Microsoft), Małgorzata O’Shaughnessy (Visa Europe), Piotr Kaczmarek (Getin Holding), Łukasz Kalinowski (MetLife), Marek Zefirian (Starter24), Aleksander Konopka (Gras Savoye), Andrzej Jarczyk (Uniqa), Rafał Hiszpański (Euler Hermes).

W trakcie tegorocznego Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń odbędzie się również V Wielka Gala Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Nagrodzone zostaną osoby i instytucje, które w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego w Polsce, jak również najefektywniejszych banków i najciekawszych rozwiązań. Nagrody przyznawane są przez niezależną Kapitułę Konkursową pod przewodnictwem Pana Józefa Wancera.

Kategorie Konkursowe:

Najlepszy Bank:
o Duży (z kapitałem własnym większym niż 3 mld PLN)
o Średni i mały (z kapitałem własnym mniejszym niż 3 mld PLN)
Najciekawsza innowacja dla banku
Najbardziej innowacyjny bank
Najszybciej rozwijający się bank
Człowiek Roku
Najlepsza firma ubezpieczeniowa
Najciekawsza innowacja dla ubezpieczeń
Najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa
Człowiek Roku ubezpieczeń

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.bankowosciubezpieczenia.pl

Patronat medialny: Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności