lederboard

Luksusowa pielęgnacja skóry prosto z laboratorium. Marka 3LAB nareszcie w Polsce

Połączenie piękna i nauki oraz natury i technologii to przynosząca spektakularne rezultaty koncepcja będącej od niedawna na polskim rynku luksusowej marce kosmetyków 3LAB. Proponowane wysokiej jakości linie produktów o wielokierunkowym działaniu anti-age stały się niekwestionowanym, globalnym liderem w dziedzinie pielęgnacji skóry. Cenione przez zachodnie gwiazdy, już teraz mogą trafić do Twoich rąk.

 

 

Od początku istnienia marka 3LAB stawia na wyjście poza normy branży kosmetycznej. Stosując innowacyjne rozwiązania, opracowywane nierzadko przez wiele lat i przy ogromnych nakładach na środki badawcze, stawia na najwyższą jakość i wyjątkową skuteczność swoich produktów. We własnym dziale badawczo-rozwojowym, w którym pracują naukowcy działający tylko dla tej marki, tworzone są receptury wyróżniające się m.in. innowacyjnymi składnikami pochodzenia roślinnego. Wsparte zaawansowaną techniką laboratoryjną zapewniają przenikanie substancji aktywnych do warstw skóry.

Jednym z takich składników jest Apple Stem Cell Technology. Jest to surowiec pozyskiwany ze szwajcarskiej odmiany jabłoni Uttwiler Spaetlauber — jedynej, której owoce bardzo długo zachowują miąższ w idealnym stanie. Nawet po przekrojeniu jabłko nie ciemnieje i nie wysusza się. Kompleks z tej niezwykłej odmiany pozyskuje się poprzez zranienie roślin, która w następstwie tego wytwarza tkankę kalusa zawierającą roślinne komórki macierzyste. Te z kolei pozyskiwane są jako surowiec, który ma wpływ na stymulację i przedłużenie życia komórek macierzystych naskórka.

Systemem wykorzystywanym w celu transportowania substancji do wnętrza komórki jest Kompleks X-50 Intelligent Targeting Device Technology. Jest to układ przenoszenia składników biologicznie czynnych do określonego miejsca — fibroblastów. Innymi słowy system działa jak GPS. Dotychczas stosowany był w zaawansowanych lekach do terapii celowanych. Jest to droga technologia, przez co rzadko wykorzystywana w kosmetologii.

3LAB jest także znane z wielu innych przełomowych kompleksów. Jest nim m.in. Bio-Engineered Renewal Complex mający działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające skórę, poprawiające jej napięcie i elastyczność. Wspomaga też produkcję elastyny i kolagenu. To pierwsza taka kompozycja na świecie, co potwierdza innowacyjność marki. Zawiera ona składnik pochodzenia białkowego, którego kompozycja naśladuje ludzki hormon wzrostu. Co ważne, jest to jedyny bezpieczny i efektywny składnik w grupie syntetycznych hormonów.

Stawiając na najwyższą jakość swoich kosmetyków, 3LAB sytuuję się w wąskim gronie marek luksusowych. Stosowane surowce, składniki i kompleksy gwarantują profesjonalną pielęgnację bez konieczności częstych wizyt w salonach urody. Może warto więc postawić na odrobinę luksusu i wybrać 3LAB?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności