Luksusowe francuskie kosmetyki Shedor powstają… w Katowicach


We wtorek (10 marca) w Warszawie, a dwa dni później w Katowicach, oficjalnie zadebiutuje marka Shedor. Luksusowe francuskie kosmetyki pielęgnacyjne wymyśliła i wyprodukowała… katowiczanka Żaneta Jurek, prezes Perfect Pharm Group, międzynarodowej firmy kosmetyczno-technologicznej.

– Shedor to projekt międzynarodowy, oparty o francuskie kompozycje składników i zapachów oraz innowacyjne zastosowanie cząsteczek pozyskanych z lnu, wymyślone przez polskich chemików. Jednak serce Shedor bije w Katowicach. Tu powstają znajduje się siedziba sklepu internetowego, dział obsługi klienta i hala produkcyjna. Od maja do Katowic przenosimy całą produkcję i dystrybucję – mówi Żaneta Jurek.

Związek marki ze Śląskiem podkreśla też wybór polskiej ambasadorki Shedor, aktorki Magdy Kumorek (znanej z telewizyjnego hitu „Przepis na życie”). – Magda Kumorek pochodzi z Gliwic i czuje się związana ze Śląskiem. Utalentowana, spełniona kobieta, na dodatek tak świetnie wpisująca się w filozofię marki, która piękna upatruje nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, ale przede wszystkim osobowości, poczuciu własnej wartości i kobiecej siły – dodaje prezes Perfect Pharm Group.

 

kumorek-ambasadorka

– Kobiece piękno jest dla mnie kombinacją zdrowia, naturalności i akceptacji siebie. Każda kobieta, której jest dobrze samej ze sobą, wygląda pięknie – przekonuje Magda Kumorek.

W gamie kosmetyków znajdują się: odmładzający krem do twarzy Shedor Cellular Anti-Aging Creme (z pędzlem do aplikacji i masażu w zestawie) dla pań po 35 roku życia, krem-nektar na dzień Energizing Skin Perfector, który działa jednocześnie jak baza pod makijaż, a także suplement diety Cellular Repair Supplement w postaci perłowych kapsułek. Jego zadaniem jest regeneracja komórek skóry od wewnątrz (dzięki wspomnianej technologii poprawy przenikalności cząsteczek pozyskiwanych z lnu).

– To, co było dla nas szczególnie ważne, to nawiązanie do filozofii wellness. Wierzymy, że codzienne rytuały, przyjemność wynikająca ze stosowania kosmetyku, jego zapach i technika aplikacji są równie ważne, jak skład i technologia użyta w produkcji. Dlatego nasze kosmetyki pachną fioletowym makiem, fiołkami i truskawkami, pięknie wyglądają, a ich aplikacji towarzyszy specjalnie dla nas wymyślony rytuał masażu – mówi Ilona Pawłowska-Nawrot, menadżer marki.

zestaw-shedor

Kosmetyki są dostępne w sklepie internetowym Shedor Paris (www.shedorparis.com). Jak zapewnia prezes marki, niedługo pojawią się także w Katowicach, w sprzedaży stacjonarnej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności