Lwice Biznesu 2016 pod skrzydłami agencji PR I.D. MEDIA


4 wyjątkowe kobiety, które współpracują z Agencją PR I.D. Media zostało wyróżnione publikacją w książce „Lwice Biznesu – inspirujące wywiady z kobietami sukcesu”. Uroczysta premiera projektu odbyła się 30 września, w warszawskim Hotelu Double Tree by Hilton i zgromadziła wiele osobistości ze świata biznesu, nauki i kultury.

 

 

Publikacja jest zwieńczeniem projektu „Lwice Biznesu”, który już po raz drugi cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To znakomita okazja, aby wyeksponować kobiety przedsiębiorcze i inspirujące, które śmiało wyznaczają cele i mimo trudności, z odwagą je realizują.

Publikacja jest ukłonem w stronę kobiet, które swoją postawą zawodową i życiową, każdego dnia udowodniają, że warto walczyć o swoje marzenia i rozwijać w sobie pasje. W książce opowiadają o sukcesach i porażkach, o tym, co daje im siłę, aby każdego dnia rozwijać siebie i swoje firmy. Wszystkie te niezwykłe kobiety połączyły: pasja i chęć do osiągania zamierzonych celów, a także pokora i wiara w drodze po sukces.

Wśród wyróżnionych publikacją w książce znalazła się Agnieszka Janisz, która z sukcesem prowadzi Klinikę Korona, specjalizującą się w profilaktyce raka piersi oraz Klinikę Medycyny Estetycznej. Wysoką jakość usług Kliniki Korona docenia wciąż powiększające się grono stałych pacjentek.

– To był wyjątkowy wieczór i wyjątkowe emocje! Jestem niezmiernie szczęśliwa, że moja postać pojawiła się na kartach książki „Lwice Biznesu” oraz, że zostałam laureatką tej wyjątkowej nagrody. To dla mnie wielki zaszczyt. Mam nadzieję, że to wyróżnienie sprawi, że znajdę jeszcze wiele inspiracji tak potrzebnych do dalszego samorozwoju i niesienia pomocy innym. Współpraca z agencją PR I.D.MEDIA to szansa na zaistnienie w wielu ciekawych i ważnych projektach.

Kolejną wyróżnioną jest Paulina Sokół, właścicielka firmy SalsaFit, autorka innowacyjnego programu ćwiczeń, Formuła S Fitness.

– Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w tak prestiżowym wydarzeniu jak Lwice Biznesu i przy okazji poznać wiele inspirujących osób. Jestem dumna, że pojawiłam się w książce, obok innych wspaniałych kobiet.

W książce nie zabrakło także Pani Edyty Skutnickiej, właścicielki marki Axami, produkującej luksusową bieliznę dla kobiet, która z Agencją PR I.D. Media współpracuje od prawie 2 lat.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak fajnym i nowatorskim przedsięwzięciu, jakim były Lwice Biznesu. W obecnych czasach mnóstwo ludzi koncentruje się przede wszystkim na tym, co dzieli i szuka różnic, w biznesie i w życiu. Dlatego możliwość uczestniczenia w tworzeniu wspólnej płaszczyzny wymiany myśli i opinii jest dla mnie szczególnie cenna. Każdy z nas postrzega sukces indywidualnie i różne są drogi, którymi do sukcesu dążymy – ale w tej różnorodności tkwi piękno i duży potencjał. Inicjatywa Ilony Adamskiej była szansą na poznanie wielu wspaniałych, twórczych osobowości. Każda z bohaterek książki oferuje nam coś niezwykle cennego – mądrość wynikającą z osobistych, nie zawsze łatwych doświadczeń. Bycie członkinią takiego grona to nie tylko przyjemność ale i przywilej. Była to dla mnie fantastyczna i wartościowa przygoda. Dziękuję!

 

14519874_733556570116762_569174232061982962_n

 

Barbara Lech, Life&Biznes Coach udział w książce i plebiscycie LWICE BIZNESU podsumowała:
– To była dla mnie ogromna przyjemność. Już sama nominacja była niemałym zaskoczeniem i zaszczytem. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, dziękuję Ilonie Adamskiej, agencji I.D.MEDIA i wszystkim, którzy na mnie głosowali. Sama gala była przygotowana na najwyższym poziomie, przebywanie wśród wspaniałych kobiet sukcesu, możliwość rozmowy i poznania ich historii był lekcją doskonałości. Jestem dumna patrząc na statuetkę. Teraz już wiem, że moja praca jest potrzebna i doceniana przez innych, a gala była uhonorowaniem pracy z innymi kobietami.

Agencja PR I.D. Media współpracuje także z krakowską Fundacją Będziemy Rodzicami. Na kartach książki zagościła Agnieszka Wódz, założycielką fundacji.

– Lwice Biznesu to projekt wyjątkowy pod kilkoma względami. Znajdziemy tam znane i odnoszące sukcesy kobiety biznesu, razem z tymi, jak ja, które są na etapie początkowym. Wszystkie odpowiedziałyśmy na te same pytania dotyczące prowadzenia biznesu i okazuje się, że kierujemy się bardzo podobnymi wartościami. To bardzo buduje i dodaje skrzydeł. Dziękuję za możliwość udziału w Lwicach Biznesu. To absolutnie wyjątkowe uczucie. Polecam każdej przedsiębiorczej kobiecie”.

Jak podkreśla Anna Urbańska, która zasiadała w jury projektu: – Lwice Biznesu to jeden z tych projektów, w których czujesz, że jesteś w gronie najbardziej wyjątkowych kobiet biznesu w tym kraju. Udział w nim, to nie tylko prestiż i wielkie wyróżnienie, ale również wiele biznesowych możliwości. Wszak obracasz się w gronie, które wpływa na pomaganie innym a także na ich rozwój. Dzięki inspirującym rozmowom, czujesz, że możesz więcej. Polecam z sercem.

Wyróżnione kobiety, to także duża nobilitacja dla Agencji PR I.D. Media. To nie pierwsze wyróżnienia dla Agencji. W czerwcu, podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Mercure Grand, kolejne 5 firm, które są pod skrzydłami Agencji RP I. D. Media, otrzymało statuetki „Prestiżowy Produkt Roku”.

– Lwice Biznesu – inspirujące wywiady z kobietami sukcesu” to publikacja o kobietach niezależnych, ale takich, które potrafią współpracować z innymi. Ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich przekonana jest, że bez emocji i wyczulenia na potrzeby innych nie można osiągnąć sukcesu. To książka o tym, że czasami warto w życiu postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować i dokonać nieoczywistych wyborów – podkreśla Ilona Adamska, właścicielka Agencji PR I. D. Media.

Kolejna edycja projektu Lwice Biznesu już za rok.

 

Magdalena Sarnecka

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności