Polskie Lwice Biznesu 2016 – skład jury


Przebojowe, przedsiębiorcze, pewne siebie. Śmiało realizują swoje marzenia, umiejętnie łącząc życie zawodowe z prywatnym. Pracowite, ciekawe świata i ludzi, każdego dnia walczą o siebie i swoją wartość. Praca daje im wolność, niezależność, ale także świadomość tego, że dobra energia w domu nakręca dobrą energię w pracy. O kim mowa? O kandydatkach do prestiżowego tytułu LWICA BIZNESU 2016 w plebiscycie organizowanym przez magazyn Law Business Quality.

 

Zanim poznamy 30 wyjątkowych kandydatek do tego tytułu – przedstawiamy Państwu tegoroczne jury.

Kobiety nominowane do tytułu LWICA BIZNESU 2016 w poszczególnych kategoriach zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: PR i promocja, jakość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju, kontakt z Klientem.

Poza głosowaniem SMS-owym Kapituła Konkursu przyzna swoje odrębne nagrody.

 

Kto zasiądzie w jury?

 

JOANNA JABŁCZYŃSKA – radca prawny w kancelarii Mecenat Warszawski. Znana szerokiej publiczności z roli Marty w serialu „Na Wspólnej” oraz wielu ról dubbingowych. Pasjonatka sportu, w szczególności kolarstwa i triathlonu. Oprócz sportu jej wielką pasją są podróże. Zdobywczyni tytułu Lwica Biznesu 2015.

 

14002413_10154543177218755_1832853148_o

 

ARTUR PARTYKA – przygodę ze sportem rozpoczął w 1980 roku. Przez ponad 20 lat skakał wzwyż. Reprezentował Polskę na najważniejszych imprezach lekkoatletycznych świata. W 1987 roku został Mistrzem Europy juniorów a rok później Mistrzem Świata juniorów. W dorobku ma dwa medale olimpijskie, Barcelona 92 brąz, Atlanta 96 srebro. Był dwukrotnym wice Mistrzem Świata Stuttgart 93 i Ateny 97,oraz  trzykrotnym  Mistrzem Europy Glasgow 90, Walencja 98, Budapeszt 98. Jego  rekord polski w skoku wzwyż  2.38 cm nadal nie został poprawiony. Jest powszechnie kojarzony z lekką atletyką, komentuje imprezy sportowe, współpracuje przy organizacji mityngów Pedros Cup, uczestniczy w wielu akcjach na rzecz promocji sportu zarówno w szkołach, jak i w imprezach firmowych. Komentator lekkiej atletyki w telewizji POLSAT, związany ze stacją od 2010 roku. Zajmuje się również doradztwem i prelekcjami dla firm. Hobby: książki, historia najnowsza, muzyka, rynki kapitałowe, turystyka górska.

 

13100959_10208052885954320_2771879425568090093_n

 

dr EWA HARTMAN – trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Doktor Bournemouth University (Wielka Brytania). Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuje się od pięciu lat, przy czym naucza od piętnastu. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii), między innymi na forum Komisji Europejskiej gdzie pracowała czy w Komitecie Regionów w Brukseli. Od 4 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu gdzie uczy kompetencji miękkich. Jest też pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo” w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela). Laureatka Plebiscytu – Diamenty Kobiecego Biznesu – w kategorii Firma Godna Zaufania. Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Qualityi i Les Nouvelles Esthetiques, gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych.

 

ewa1-620x400

 

ANNA URBAŃSKA – Master Trener Structogramu – metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami oraz przed innymi. Należy do nielicznej na świecie grupy neurocoachów. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 10 tysięcy osób, które  z powodzeniem realizują swoje cele zawodowe i prywatne. Jest absolwentką pięciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Od 1998 roku zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Wiedzę zdobywała u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Jest również autorką książki „Otrzep kolana i biegnij”, w której udowadnia, że każdy z nas może więcej niż mu się wydaje. W roku 2015 wydała książkę pt. „Mózg – fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu”, która cieszy się ogromną popularnością. Współautorka przewodnika „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”. Zdobywczyni tytułu Lwica Biznesu 2015.

 

_MG_7997

 

ANNA KAZAKOW – mediatorka, coach i trenerka z zakresu kompetencji miękkich. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu oraz Szkoły Coachów Grupy TROP, z którą współpracuje. Od 8 lat wspiera kadry menedżerskie w rozwoju szkoląc je w obszarze przywództwa, zarządzania zespołem, sprzedaży i negocjacji handlowych oraz wystąpień publicznych. Prowadzi też autorską Szkołę Liderek oraz Akademię Trenera, której absolwentki z pasją rozwijają swoje biznesy i odważnie podbijają rynek. Specjalizuje się w pracy z kobietami 45 + . Z pasją wspiera je w tworzeniu zdrowych relacji ze światem zewnętrznym i sobą, odkrywaniu swojego potencjału i mocnych stron. Podczas warsztatów rozwojowych kobiety uczą się, jak dbać o swoje granice i potrzeby i jak o nich mówić bez poczucia winy. Mają też okazję stworzyć na nowo swój wizerunek, będący początkiem zmiany w ich życiu. Udowadniają, że „chcieć to móc” i realizują swoje marzenia noszone w sercu latami.

 

bellysesion FH-aka  I

 

W roku ubiegłym statuetki otrzymały m.in. Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Ewa Błaszczyk, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Joanna Orleańska, Ola Mikołajczyk.

W tym roku wśród nominowanych gwiazd są m.in. Monika Zamachowska, Dorota Williams, Małgorzata Ohme, Otylia Jędrzejczak, Paulina Holtz.

 

Finał plebiscytu – 30.09.2016 podczas hucznej gali z udziałem gwiazd, mediów,  ludzi biznesu oraz przyjaciół magazynu Law Business Quality.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności