lederboard

Lwice Biznesu 2017 dla Korony!

Cudowne miejsce, znakomici goście i niebanalna oprawa artystyczna – to znaki rozpoznawcze corocznej gali Lwice Biznesu organizowanej przez magazyn Law Business Quality. Najważniejszym punktem imprezy, która na dobre wpisała się w kalendarz wydarzeń promujących przedsiębiorcze i inspirujące kobiety, jest moment przyznania statuetek tym paniom, których dokonania budzą szczególne uznanie. Do tegorocznej edycji została zgłoszona rekordowa ilość kandydatek. Spośród grona 60 pań jury w składzie: Ewa Hartman, Alex Barszczewski, Renata Dziewońska, pod przewodnictwem redaktor naczelnej i wydawcy magazynu Law Business Quality Ilony Adamskiej, uhonorowało 38 wyjątkowych Lwic Biznesu. Wśród nich znalazła się Agnieszka Janisz z warszawskiej Kliniki Korona!

 

– Decyzję o przyznaniu statuetki Lwice Biznesu 2017 mojej osobie odbieram jako prawdziwy zaszczyt. Wyróżnienie to stanowi dla mnie potwierdzenie faktu, że Klinika Korona to miejsce, które łącząc świat urody i zdrowia, spełnia swą misję. Nagroda ta jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale dla naszego całego zespołu. Korzystając z okazji bardzo dziękuję moim współpracownikom, którzy razem ze mną doskonalą i rozwijają firmę przyjazną Kobietom – mówi wzruszona laureatka, Agnieszka Janisz.

Klinika Korona to miejsce, w którym można nie tylko zadbać o urodę pod okiem najlepszych profesjonalistów. To także placówka, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób piersi. Najlepszej jakości sprzęt i wyjątkowe podejście do każdej pacjentki to główne cechy, które sprawiły, że Klinika Korona cieszy się dziś wyjątkowym uznaniem.

DSC_4806

Dodatkowe brawa dla Agnieszki Janisz należą się również za działalność profilaktyczną i edukacyjną podczas licznych spotkań czy warsztatów organizowanych choćby w ramach Klubu Kobiet IK Magazine:

– Dzięki tej nagrodzie zyskałam dodatkową motywację do działania. Teraz wiem, że niektóre podejmowane przeze mnie trudne decyzje były słuszne! – mówi Laureatka.

Niech te słowa będą najlepszym dowodem na to, że statuetka Lwice Biznesu 2017, którą otrzymała Agnieszka Janisz trafiła we właściwe ręce!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności