lederboard

Lwice Biznesu 2021. Prezentacja kandydatek, cz. 2

Przebojowe, przedsiębiorcze, pewne siebie. Śmiało realizują swoje marzenia, umiejętnie łącząc życie zawodowe z prywatnym. Pracowite, ciekawe świata i ludzi, każdego dnia walczą o siebie i swoją wartość. Praca daje im wolność, niezależność, ale także świadomość tego, że dobra energia w domu nakręca dobrą energię w pracy. O kim mowa? O kandydatkach do prestiżowego tytułu LWICA BIZNESU 2021 w plebiscycie organizowanym przez magazyn Law Business Quality od 2014 roku.

 

 

Kobiety nominowane do tytułu LWICA BIZNESU 2021 zostały zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: PR i promocja, jakość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju, kontakt z Klientem.

Poza głosowaniem SMS-owym Kapituła Konkursu przyzna swoje odrębne nagrody.

Redakcja magazynu nominuje kandydatki na podstawie następujących kryteriów:

  • oryginalność pomysłu na biznes
  • metody i sposoby realizacji pomysłu
  • niezaleganie w US i ZUS
  • PR i promocja własnego biznesu w mediach
  • rekomendacje klientów

KANDYDATKI NOMINOWANE DO NAGRODY LWICA BIZNESU 2021, cz. 2

 

KAT PIWECKA

Fotografka gwiazd i dziennikarz podróżniczy. Od 2009 roku prowadzi własne studio – Katarzyna Piwecka Fotografia w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się fotografią reklamową i biznesową. Specjalizuje się w portrecie i kobiecej fotografii sensualnej. Jej charakterystyczny styl fotografii, proste i minimalistyczne czarno-białe, bliskie kadry, ukazujące emocje i relacje, zdobyły wielkie uznanie wśród gwiazd. Z okazji 10-lecia twórczości wydała ekskluzywny album z portretami gwiazd i inspirujących osobistości Portraits 2020, a obecnie można podziwiać jej najnowszą wystawę portretów znanych kobiet #photographedbyKatPiwecka.

Szczególne miejsce w jej twórczości zajmuje fotografia społeczna. Dzięki temu ma poczucie spełnienia misji, którą niesie ze sobą zawód fotografa, a jest nią pokazywanie za pomocą zdjęć ważnych tematów i problemów dotykających innych ludzi. Oswajanie z tym, o czym się jeszcze za mało mówi. Jest autorką wystawy „The Beauty and The Breast”, która była prezentowana w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Na wystawę składa się cykl portretów kobiet,
które odniosły sukces w walce z nowotworem piersi.

Jako dziennikarz podróżniczy współpracowała z redakcjami: Onet.pl, Business Insider Polska, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Oh!me, matkapolka.com.pl i ONTV. Jej wystawę zdjęć podróżniczych „Fotografka w podróży” można było podziwiać w terminalach na polskich lotniskach. Wiele lat temu znalazła swój drugi dom w Portugalii, co zaowocowało wydaniem albumu fotograficznego In Love With Portugal, który jest sprzedawany na całym świecie. Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, posiadaczka dwóch kotów i jednego pieska.

KATARZYNA BUK

Projektantka książek, ekspertka self- publishingu. Właścicielka Pracowni Książki 27pixeli wspierającej autorów niezależnych w procesie wydawniczym. Autorka i współredaktorka pięciu publikacji, w tym trzech dedykowanych self-publishingowi: Proste wydanie, Planer Autora oraz Napisz i wydaj. Wielokrotnie nagradzana za projekty graficzne. Specjalizuje się w kreacji, łamaniu i składzie publikacji książkowych, czasopism oraz innych projektów przeznaczonych do druku. Kreatorka marki – 366 Inspiracji.com Fanka minimalizmu, prostoty, bieli i czerni, a prywatnie mama, żona i właścicielka dwóch kotów.

KATARZYNA DZIUBAŁKA

Ukończyła w wyróżnieniem cztery uczelnie wyższe: Uniwersytet Warszawski, SGH, University of Surrey w Wielkiej Brytanii oraz Getúlio Vargas w Brazylii. Posiada dwa tytuły magistra, w tym jeden z anglistyki oraz jeden z zarządzania projektami. Pięć lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi. W tym czasie otworzyła swoją firmę i dzięki udziałowi w II edycji Szkoły Liderek zaczęła organizować konferencje dla kobiet przedsiębiorczych. Jest również certyfikowanym trenerem i coachem biznesu oraz certyfikowanym moderatorem metody Design Thinking. Zorganizowała ponad dwieście dużych konferencji i spotkań pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów. Jest współzałożycielką portalu Inwestorki.pl oraz organizatorką Forum Inwestorek. Od 2018 roku jest właścicielką Szkoły Liderek. Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniem oraz wiedzą biznesową.

KATARZYNA KĘDZIERSKA

Założycielka studia nagrań Kaprys Records, szkoleniowiec branży beauty, od 10 lat współpracująca z marką M’onduniq Professionnel. Ambasadorka Li Parie Polska. Motywatorka, wspierająca i inspirująca kobiety, wdzięczna za wszystko. Wkrótce światło dzienne ujrzy jej własny brand oraz publikacja.

KATARZYNA LUBINA

Kobieta zwyczajnie niezwykła. Ślązaczka, która od ponad dwudziestu lat mieszka w Niemczech. Od wielu lat walczyła z nadwagą, z czasem doszedł do tego również alkoholizm. Jest mówcą motywacyjnym i life coachem oraz założycielką bloga Walczę O Siebie, gdzie od dwóch lat prowadzi cykl programów #KlachyuKachy. Od niespełna sześciu miesięcy jest również właścicielką internetowej telewizji dla kobiet – LubinkaTV, którą tworzy razem z innymi kobietami. Zawalczyła o siebie i podbiła serca Polek na całym świecie. Odbiła się od dna i motywuje kobiety do walki o siebie i swoje marzenia – walki w każdej dziedzinie życia. Jej motto: „Nie jesteś więźniem swojej przeszłości, to była lekcja, a nie dożywocie”.

KATARZYNA PASKUDA

Fotograf, aktorka, była modelka, redaktor naczelna internetowego wydania magazynu „Gentleman” oraz redaktor prowadząca serwisu photoculture.pl. Doradca wizerunku w mediach osób jak i firm. Prywatnie szczęśliwa i dumna mama dwóch synów: Olivera i Fryderyka oraz miłośniczka mody i kwiatów. Kobieta, dla której pasja stała się sposobem na życie. Swój biznesowy sukces zawdzięcza kreatywności, konsekwencji w działaniu oraz holistycznemu podejściu, które wypracowała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie showbiznesu i mediów.

KATE TURLIK

Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego, Phi Brows Artist,trener oraz wlascicielka akredytowanej i prestizowej Akademii PMU Kate Tiu Beauty Academy w Wielkiej Brytanii. Finalistka konkursów MPUK2019, MPUK2020, PMU Conference. Nagroda Trenera Roku Branży Beauty I.D.Media 2020. Juror Mistrzostw Świata PMU Wulop2021. Właścicielka luksusowej marki kosmetycznej Kate Tiu Secret of Beauty, wysokiej jakości produktów organicznych i naturalnych.

LUCYNA MALIK

Po kilkunastu latach pracy na etacie postanowiła pójść za głosem serca i stworzyć swój własny biznes oparty na pasji. Tak powstały marki pasjawbiznesie.pl i pasjawpracy.pl, w ramach których pomaga kobietom urzeczywistnić marzenia o własnej dobrze prosperującej firmie. Uczy prowadzić i skalować biznes online. Tworzy strategie marketingowe szyte na miarę i pomaga w ich skutecznym realizowaniu. Jest właścicielką agencji wirtualnych asystentek. Wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu, budowania strategii czy personal brandingu, zdobywała od praktyków biznesu polskich i zagranicznych. Jest uczestniczką projektu Kobiety Krakowa oraz ambasadorką Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości.

MAGDALENA DUDZIŃSKA-FLORCZYK

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomicznym i Wydziale Zarządzania. Od 25 lat pracuje w spedycji, a od 15 lat prowadzi własną firmę spedycyjną. Jest radną w gminie Kolbudy z okręgu Bąkowo i Bielkowo. Ma pięćdziesiąt lat i jest niepoprawną optymistką – stara się jak najwięcej uśmiechać. Oprócz pracy jej ulubionym miejscem jest plaża, tam może rozmyślać, zbierać bursztyn, po prostu być. Kocha swoją pracę i to, co robi. Uwielbia ludzi i pracę z nimi.
Prywatnie mężatka i mama prawie 18-letniego syna.

MAGDALENA KOPACZ

Właścicielka i założycielka Centrum Językowego Konik w Głogowie, które z biegiem czasu i wraz zapotrzebowaniem przeistoczyła w usługi opiekuńczeMgr Filologii Germańskiej (Uniwersytet Wrocławski). Posiada umiejętności motywowania pracowników oraz wyjątkową zdolność kierowania zespołem. Głównymi cechami wyróżniającymi ją wśród innych pracodawców jest asertywność, opanowanie i szacunek do swoich pracowników. Osobiście czuwa nad całością prężnie działającej firmy już od 2010 roku. Jej firma zdobywa liczne nagrody m.in. Laur Pracodawcy Godnego Zaufania oraz nominacje do Godło w prestiżowym konkursie „Teraz Polska”. Szczęśliwa mama Oskarka oraz szczęśliwa partnerka Dariusza. Pasjonuję się wyjazdami, uwielbia to! Zarówno zawodowe, jak i prywatne podróże są niezastąpionym źródłem nowych doznań, przygód i zdobywania wiedzy. Kocha zwierzęta – szanuje każdą żywą istotę na Ziemi.

MAGDALENA NOWAK

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku kierunek MBA. Rozpoczęte studia podyplomowe na PWSP „Negocjacje i mediacje”. Ławnik w Sądzie Rejonowym w Białymstoku w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Od 2019r Prezes Wealth Management Services Sp. z o.o.. Head of Operations w LegalHut Sp. z o.o., Doradca Sukcesyjny w Partnerskie Kluby Biznesu. Doświadczenie w zakresie finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży oraz ubezpieczeniach. Specjalizuje się w dziedzinach: sukcesji, roszczeń bankowych, roszczeń odszkodowawczych, pomocy frankowiczom, bataliach z komornikami, mediacjach. Klienci których obsługuje to zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Publikuje w książkach pod redakcją Ilony Adamskiej, na łamach wydawnictwa I.D Media. Członkini
Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

MAŁGORZATA WASILEWSKA-MAŃKOWSKA

 

Kosmetolog z 18-letnim stażem, specjalista kosmetyki estetycznej, trycholog, szkoleniowiec. Własna działalność od trzydziestu lat. Kosmetyka to jej największa pasja. Wspiera akcje społeczne i charytatywne. Bohaterka kalendarza #stopprzemocy na rzecz Fundacji A.R.T. PRZECIW PRZEMOCY wydawnictwa I.D. Media. Matka dwóch synów: Łukasz, dwadzieścia osiem lat, Dominik, dziewiętnaście.

MARIA GÓRALCZYK

Jedna z najlepszych agentek nieruchomości premium w Polsce, która obsługuje rekordowe transakcje w skali kraju. Przez ponad 7 lat pracy w branży nieruchomości dała się poznać jako osoba wiarygodna, doświadczona, odpowiedzialna, dbająca o jakość oraz dobre imię swoje i firmy. Szerzej znana jest również ze swojej działalności aktorskiej.

MARIOLA SOKOŁOWSKA

Trener wdzięczności, certyfikowany coach, mówca motywacyjny oraz członek organizacji John Maxwell Team Poland. Autorka książki Droga serca do ludzi oraz kursu online – Kraina Wdzięczności. Liderka oraz założycielka społeczności Anioły Sukcesu. Jej główną misją życiową jest tworzenie społeczeństwa wolnego od zawiści, zazdrości i oceniania, gdzie panuje wzajemny szacunek, miłość, życzliwość oraz docenianie siebie i drugiego człowieka. O tym, jak odmienić jakość swojego życia dzięki magii wdzięczności, można się dowiedzieć na jej warsztatach – Zasługujesz na szczęście oraz Zakochaj się we wdzięczności.

MARTA JODŁOWSKA

Zaangażowana do pracy. Prezes Zarządu SYSTEmEG Sp. z o.o. Zajmuje się koordynowaniem prac zespołu programistów, wdrożeniowców i testerów tworzących rozwiązania technologiczne i informatyczne z obszaru Smart City dla organizatorów transportu, zarządów dróg, spółdzielni oraz B2B. Absolwentka Politechniki na kierunki Zarządzanie i Inżynieria Produkcji – spec. Sieci i Systemy Informatyczne w Inżynierii Produkcji i Transporcie oraz absolwentka wydziału Zarządzania. Otrzymała nagrodę Kobieta z Pasją 2020.

MIROSŁAWA KOWALKOWSKA

Coach/mentor finansowy. Doradca Życiowy. Ma odwagę rozmawiać o pieniądzach. Profesjonalizm Mirosławy został potwierdzony 3 – krotnie członkostwem w elitarnym stowarzyszeniu zrzeszającym tylko 1% najlepszych Doradców Finansowych na świecie MDRT. Specjalista d/s ubezpieczeń i inwestycji. Absolwentka Studium – Sukcesja – planowanie Spadkowe Łukasz Martyniec 2012 r. Akademia Sprzedaży Sandler Training 2011 r., 2015 r. Doskonalenia Kompetencji Przywódczych, „21 niezaprzeczalnych praw przywództwa” autorstwa Dr. Johna C. Maxwella. Absolwenta studiów podyplomowych „Trener szkoleniowiec i coach”. Na koncie Kobiecy Laur za bycie wzorem Przedsiębiorczości dla innych kobiet. Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, zdobywczyni tytułu BUSINESSWOMAN ROKU 2020.

DR MONIKA MULARSKA-KUCHAREK

Współwłaścicielka firmy szkoleniowej ART OF TRAINING, trenerka, socjolożka, terapeutka, mentorka rozwoju osobistego, wykładowczyni akademicka. Pisze książki popularnonaukowe, a także artykuły eksperckie do czasopism i portali internetowych. Jest inicjatorką i współautorką książek: „Jak nie teraz – to kiedy?”, „Jesień życia? Wiosna możliwości! Przewodnik po późnej dorosłości”, a także „Srebrne tabu. Przyjaźń, miłość i seks w wieku dojrzałym”. Współpracuje z takimi portalami jak: Szczypta Luksusu, Imperium Kobiet, a także magazynami „Law Business Quality” i „Po Prostu Żyj”. Pisze wiersze terapeutyczne, które opublikowała w książce Co Dobrego?! Poezjoterapia oraz Odnalezione nadzieje. Niektóre z nich doczekały się interpretacji muzycznej, co zaowocowało wydaniem płyty Drogowskazy szczęścia. W drodze po lepszy dzień. Od wielu lat podejmuje inicjatywy na rzecz osób starszych, a także kobiet. Jest założycielką łódzkiej „Akademii Kobiecości”. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów: Mateusza i Wojtka.

PATRYCJA PETERSON-RÓŻYCKA

HR Business Partner, coach, mentor. Doradza w obszarze rozwoju osobistego i kariery. Pomaga zrozumieć drugą osobę, jej potrzeby i emocje. Wspiera w realizacji celów, rozwoju kariery i osiąganiu porozumienia. Wierzy w człowieka i jego potencjał. Jest ambasadorką budowania w oparciu o mocne strony. Współzałożycielka Roku Kobiet, (#RokKobiet) projektu zbudowanego wokół społeczności na Facebooku i LinkedIn nastawionego na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz wzajemne wsparcie i inspirowanie. Wydawca kalendarza Rok Kobiet – to jest Twój czas, który łączy pachnące drukiem kartki z wartościowymi, ukrytymi pod kodami QR materiałami, przygotowanymi przez 29 wspaniałych Ambasadorek.

Prywatnie mama dwójki dzieci, zafascynowaną jogą, pasjonatką żeglarstwa oraz kultury i języka hiszpańskiego. „Uważam że w nas kobietach jest moc, szczególnie gdy jesteśmy razem, wspieramy się i czerpiemy z siebie. Chcę pokazać mojej córce siłę kobiecej przyjaźni, wagę czasu, szacunku i akceptacji dla siebie”.

PAULINA ŚMIECHOWSKA

 

Odważna, pełna energii, prawdziwa, ceniąca klasę i jakość. Kobieta z misją, dla której najważniejsze jest wspieranie drugiego człowieka. Inspiratorka, motywatorka oraz kreatorka nowych możliwości dla społeczności kobiet. Założycielka W Kobiecym Stylu – Przedsiębiorcze Trójmiasto. Pasjonatka wyścigów samochodowych oraz tańca.

RENATA FORY

Pionierka w dziedzinie pośrednictwa opieki osób starszych w Niemczech. Od 17 lat właścicielka firmy Seniocare24, liderka branży opiekuńczej i laureatka wielu prestiżowych nagród, takich jak certyfikat jakości Stiftung Warentest i tytuł najlepszego niemieckiego portalu, przyznany przez telewizję NTV. Osoba medialna i społeczna, doceniana przez telewizję, prasę i polityków jako ekspert i partnerka do rozmów na wysokim szczeblu. Jej głos ma znaczenie, słychać go donośnie w walce z czarnym rynkiem, którą niestrudzenie toczy. Jej misją jest pomoc osobom potrzebującym, co realizuje zarówno poprzez umożliwianie opiekunom podjęcia legalnej, satysfakcjonującej oraz wysoko płatnej pracy, jak i zapewnianie seniorom pełnej empatii opieki w ich własnych domach.

RENATA KĄDZIELA

Właścicielka Centrum Edukacyjnego No.1 w Warszawie, certyfikowany neurojęzykwy trener angielskiego i właścicielka marki osobistej LangExpert. Prywatnie żona, mama dwóch córek i babcia Leona. Zwariowana posiadaczka psa, fanka zumby, pilatesu i bachaty. Językowy lekarz umysłu i duszy.

DR N. MED. ALEKSANDRA RYMSZA

Dermatolog i specjalista medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z Kliniką Chirurgii Plastycznej dr Szczyt w Warszawie, gdzie zajmuje się zaawansowaną profilaktyką przeciwstarzeniową i naturalnymi technikami odmładzania skóry. Jej szczególnym obszarem zainteresowań jest medycyna regeneracyjna, wykorzystująca naturalny potencjał każdego żywego organizmu do naprawy i odnowy. Autorka własnej marki kosmetyków PURE STORY BY DR RYMSZA opracowanej na podstawie najnowszej wiedzy i doświadczeń. Zwolenniczka świadomego, zdrowego stylu życia, w poszanowaniu praw natury.

SYLWIA HOTLOŚ

Absolwentka podyplomowych studiów „Zarządzanie Sprzedażą” SGH w Warszawie, a także Magister Filologii Polskiej UMCS w Lublinie specjalizacja redaktorsko-medialna. Zawodowo pracuje na managerskim stanowisku w międzynarodowej korporacji w branży farmaceutycznej. W wolnym czasie realizuje się jako dziennikarka w modowym magazynie pisząc artykuły głównie związane z historią mody, a także wywiady i felietony nt. współczesnych wydarzeń modowych i biznesowych.

 

Konkurs SMS-owy wystartuje już w czwartek (27.05.2021) w godzinach wieczornych.

Osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów odbierze prestiżową statuetkę LWICA BIZNESU 2021 – NAGRODA CZYTELNIKÓW oraz weekend w Hotelu Krasicki Resort & Spa w Świeradowie Zdroju. 

***

Link do głosowania podamy na stronie Lwice Biznesu na Facebooku.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności