LXXVI seminarium w cyklu Akademia Prawa Komputerowego „Mecenas It – oprogramowanie dla prawników”


Centrum Promocji Informatyki zaprasza na seminarium, które jest przeznaczone w szczególności dla prawników oraz pracowników kancelarii. To już 76 edycja tego wydarzenia, skuteczność szkolenia potwierdzona przez naszych uczestników!

 

Możesz podnieść efektywność kancelarii w 2016 roku ! Dowiedz się, jak udoskonalić poszczególne obszary w kancelarii oraz poznaj narzędzia informatyczne do usprawniania procesów biznesowych. Podczas seminarium zaprezentowane będą case study, podczas nich uczestnicy dowiedzą się, jak wdrażać systemy sprzedaży, które są wspomagane narzędziami informatycznymi. Budowanie wizerunku w internecie również jest kluczem do sukcesu, dlatego należy świadomie się prezentować.

W programie wydarzenia poruszone zostaną tematy związane z optymalizacją procesu sprzedażowego, wykorzystania CRM w branży prawniczej, a także ochrona poufności i integralności informacji elektronicznej. Uczestnicy nabędą wiedzę z zakresu marketingu prawniczego, a dokładniej e-marketingu dla prawników i kancelarii, oraz poznają najskuteczniejsze narzędzia, które pomogą zwiększyć produktywność i ułatwią komunikację z klientem.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział i nabytą wiedzę.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2015/mit/index.php

UWAGA: Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2015/mit/formularz_pr10.php

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

Patronat medialny: Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności