Marketing Biznes MeetUP we Wrocławiu pod patronatem Law Business Quality

Już 25. listopada odbędzie się pierwszy po przerwie Marketing Biznes MeetUP we Wrocławiu na Stadionie Wrocław. Spotkanie dedykowane jest głównie sektorowi mikroprzedsiębiorstw i MŚP działających w segmentach B2B jak i B2C. Zaproszeni goście i prelegenci jak zwykle dostarczą wiedzę i omówią wartościowe case study, które odpowiadają realnym wyzwaniom współczesnego biznesu, również w postcovidowej rzeczywistości.

 

Podczas wrocławskiego Marketing Biznes Meetupu aż 4 ekspertów z obszaru przedsiębiorczości, HR, komunikacji i content marketingu podzieli się wiedzą i doświadczeniem. Artur Pajkert będzie opowiadał o skutecznej komunikacji, czyli takiej, która wpływa realnie na zwiększenie konwersji w biznesie, Marcin Kawalerowicz, twórca autorskiej aplikację #INGAMEHR przedstawi aplikację mobilną wspierającą przedsiębiorców w realizacji skutecznych rekrutacji. Z kolei Michał Kasprzyk zaprosi uczestników do świata podcastów, coraz ważniejszch w strategii komunikacji firm, a Łukasz Miller podejmie temat roli content marketingu w sprzedaży.

Przedsiębiorcy będą mieli szansę dowiedzieć się, jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej organizacji, poznają darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać cele biznesowe oraz przykłady wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać.

Po części merytorycznej będzie czas również na biznesowy networking, tak zorganizowany, by realnie poznawać nowe osoby i powiększyć sieć biznesowych kontaktów, które przerodzą się długotrwałe relacje biznesowe. Na uczestników spotkania czekają także nagrody książkowe będące historiami wybitnych przedsiębiorców i znanych światowych firm.

Marketing Biznes Meetupy są organizowane przez Fundację Analityczna od 2018 roku w kilku miastach Polski. Skupiają praktyków przedsiębiorczości, którzy chcąc rozwijać swój biznes, czują, że potrzebują uzbroić siebie i swoich pracowników w praktyczną wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży czy HRu. Pierwsze spotkanie we Wrocławiu 25. listopada o 18:00 na Stadionie Wrocław, a kolejne już 7. grudnia o 18:00 w Katowicach w Hotelu Park Diament.

Z kolei kolejne wrocławskie spotkanie odbędzie się 24. lutego 2022 roku.

Więcej szczegółów:

https://www.analityczna.org/marketing-biznes-meetup-wroclaw-1/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności