Marketing się liczy! Komputronik otrzymuje dwie nagrody podczas konferencji Marketing & Sales Executive Summit ’18

Nagrody dla najlepszych marketerów roku rozdane! Czwartego grudnia w hotelu Warszawianka, podczas konferencji Marketing & Sales Executive Summit ’18 organizowanej przez wydawcę mediarun.pl, odbyła się VIII edycja Gali Finałowej, na której ogłoszone zostały wyniki konkursu. Dla Komputronik okazały się one bardzo korzystne – marka otrzymała statuetki Dyrektor Marketingu Roku 2018 w kategorii Technologie / Telco / RTV / AGD oraz Zespół Marketingu roku 2018.

 

Gala była częścią trwającej dwa dni konferencji (4-5.12) skierowanej do kadry zarządzającej firm, które prężnie działają marketingowo, nie boją się ryzyka i nadążają za zmianami. Program wydarzenia gwarantował uczestnikom 10 ciekawych bloków tematycznych ściśle związanych z branżą. Wystąpienia dotyczyły między innymi tematyki: Insight Marketing, Customer Expereince czy Personal Branding. Na scenie pojawiło się 80 prelegentów i panelistów.

Podczas części wykładowej uczestnicy mogli się czegoś nauczyć i zainspirować, a wieczorem poznać laureatów w trakcie Gali Finałowej. Wtedy też rozdano nagrody w kategoriach: branżowych, specjalnych i zespołowych. Ponadto wręczono statuetkę Grand Prix – Dyrektor Marketingu Roku  2018.

Zgłoszenia do konkursu można było składać do 12 listopada br., opisując w prezentacji swoje cele, ich realizację i efekty w roku 2017/2018. Kapituła konkursu obradowała oceniając przesłane materiały. Zasiedli w niej zwycięzcy z poprzednich edycji, przedstawiacie Partnerów wydarzenia oraz eksperci branżowi z obszarów marketingu i komunikacji.

Wielki sukces odniosła marka Komputronik zdobywając aż dwie statuetki: dla Dyrektora Marketingu Roku 2018 w kategorii Technologie / Telco / RTV / AGD, którą odebrała Karolina Pietz-Drapińska oraz dla Zespołu Marketingu Roku 2018 z budżetem poniżej 10 mln zł.

Przez ostatnie dwanaście miesięcy wykonaliśmy ogromną pracę usprawniając sposób komunikacji marketingowej Komputronik na wielu polach. Zadziałaliśmy holistycznie, biorąc pod uwagę wszystkie nasze wcześniejsze niedociągnięcia. To ośmieliło mnie do podania nas zewnętrznej ocenie ekspertów marketingowych i wzięcia udziału w konkursie.” – mówi Karolina Pietz-Drapińska, Dyrektor Marketingu w Komputronik S.A.

Jest to sukces całego zespołu – to jemu należą się największe słowa uznania. Dzięki wytrwałości, kreatywności i uporze w dążeniu do celu udało nam się pomyślnie zrealizować w minionym czasie wiele kampanii między innymi najnowszą, świąteczną loterię „O! Choinka”. Dziękuję mojej ekipie za ten rok i liczę na sukces w kolejnym – marketing się liczy! – dodaje Pietz-Drapińska.

Marka aktualnie intensywnie przygotowuje się do świątecznej wyprzedaży. Ponadto ma za sobą rekordowy Black Friday. W ten dzień Komputronik odnotował wzrosty procentowe w wielu aspektach sprzedażowych: sklep internetowy marki odwiedziła rekordowa liczba osób, a tylko w Czarny Piątek sprzedano 50% więcej produktów niż miało to miejsce tego samego dnia rok temu. Przedstawiciele marki, w tym nagrodzony na gali finałowej Dział Marketingu, obiecuje nie zawieźć klientów również w najbliższym czasie.

foto źródło: materiały prasowe mediarun.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności