Marzenia dają moc – III Świdnickie Forum Kobiet

Ruszyły zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją”, który zostanie rozstrzygnięty podczas kolejnej edycji Świdnickiego Forum Kobiet. III Świdnickie Forum Kobiet odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Teatrze w Świdnicy. Będzie miało charakter otwartego, bezpłatnego spotkania, któremu towarzyszyć będą wykłady motywacyjne. Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji Forum Kobiet jest szkolenie „Bezpieczna Ja”, skierowane dla kobiet pełnoletnich (powyżej 16 roku życia za zgodą rodziców). Organizatorzy zaplanowali je 25 listopada o godz. 11 w sali Bolko na pl. Grunwaldzkim w Świdnicy.

Już podczas pierwszego dnia moc atrakcji dla Pań. Małgorzata Ohme opowie o narzędziach psychologicznych niezbędnych do dobrego życia z punktu widzenia psychoterapeuty w wykładzie pt. „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” M.in. o tym co to znaczy mieć wpływ na własne życie a z czego wynika jego brak. O zaufaniu i sprawczości. O nadziei, bez której nie ma mowy o rozwoju. O odwadze by robić rzeczy na wskroś i pomimo. O miłości, która jest matematycznym wzorem relacji. O życiu z ludźmi ale przede wszystkim ze sobą. Z kolei wykład Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej „Spełnione kobiety” przyniesie dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, wybaczenia, uwolnienia przeszłości i blokad, obudzenia potencjału i mocy kreatywności oraz wyostrzenia zmysłów.

Już po raz trzeci mam ogromną przyjemność zaprosić Panie z naszego regionu na wyjątkowy wieczór, który będzie przebiegał pod hasłem Miłość daje moc. W tym roku wysłuchamy wykładów silnych kobiet, które z porażek nauczyły się czerpać siłę. Dziś dzielą się swoimi doświadczeniami i pokazują narzędzia pozwalające łatwiej iść przez życie. Drogie Panie nie może Was zabraknąć na warsztatach Bezpieczna Ja, które dadzą Wam wiedzę jak nie stać się ofiarą przemocy i gwałtu. Zachęcam również do zgłaszania się do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” pań będących w Waszym otoczeniu. Pokażmy im, że dostrzegamy ich obecność i doceniamy działalność – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, pomysłodawczyni i główna organizatorka Świdnickiego Forum Kobiet, Radna Rady Miejskiej w Świdnicy.

W Forum Kobiet uczestniczyć będzie ponad 300 kobiet z całego regionu. Wydarzenie promuje i wspiera kobiety. To impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania. Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje.

Punktem kulminacyjnym III Świdnickiego Forum Kobiet, będzie przyznanie statuetek w plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzimy wyjątkowe panie w czterech kategoriach: „Kobieta Plus”, „Kobieta w kulturze i sztuce”, „Kobieta przedsiębiorcza” oraz „Supermenka”.

Wyboru wszystkich laureatek, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli, podmiotów gospodarczych, samorządów, instytucji oraz osobowości ze świata kultury. O wyróżnienie mogą starać się kobiety z terenu powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego. Zgłoszenia może dokonać zarówno sama kandydatka, jak i inne osoby bądź instytucje, organizacje czy stowarzyszenia, w tym także Członkowie Kapituły.

Podczas forum nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek – każda pani otrzyma upominek.

Link do formularza zgłoszeniowego i formularza Plebiscytu Kobieta z Pasją:
http://naszbiznes24.pl/42303-2/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności