lederboard

Mateusz Grzesiak, Marcin Prokop, Paweł Tkaczyk na Inspiration Day Show


3 października w Szczecinie odbędzie się największy na Pomorzu Zachodnim festiwal inspiracji Inspiration Day Show. To wydarzenie już teraz przykuwa uwagę miłośników rozwoju osobistego i mediów. Do organizatorów docierają głosy z prośbami o powielenie formatu w innych regionach Polski.

Inspiration Day Show to pierwsza edycja Szczecińskiego Festiwalu Inspiracji i Wiedzy, którego celem jest propagowanie idei rozwoju osobistego i przedsiębiorczości. Na scenie najnowocześniejszej w Europie Filharmonii Szczecińskiej wystąpią gwiazdy ogólnopolskiego formatu. Mateusz Grzesiak zmotywuje do działania, Marcin Prokop opowie o autoprezentacji, a Paweł Tkaczyk wskaże jak budować swoją markę. Nie zabraknie także networkingu z Grzegorzem Turniakiem oraz twardej przeprawy po świecie biznesu z Jackiem Rozenkiem.

JacekRozenek_int_fot.Monika_Szalek-53

Rozwój osobisty w Polsce
Temat rozwoju osobistego oraz konferencje biznesowe tego pokroju cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Jest to wynikiem rosnącej świadomości przedstawicieli wyższego szczebla zarządzania oraz ludzi biznesu na temat potrzeby ciągłego rozwoju i poszukiwaniu inspiracji, motywacji, innowacji oraz energii wzorów do naśladowania. Dowodem jest rosnąca sprzedaż książek z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży, liczby odsłon filmów i szkoleń naszych prelegentów w mediach internetowych oraz dynamiczne wchodzenie tematu rozwoju osobistego do mainstreamu. Konferencje biznesowe w całej Polsce przyciągają setki zainteresowanych, a koszt najtańszego biletu sięga kwot rzędu 400-500 złotych za kilka godzin wystąpień gwiazd.

marcin_prokop

Co jeszcze na Inspiration Day Show #1
Dla gości zaplanowano liczne atrakcje. Oprócz prelekcji odbędzie się networking prowadzony przez Grzegorza Turniaka. Partnerzy wydarzenia wesprą uczestników licznymi możliwościami zdobycia ciekawych nagród. Przygotowywanych jest także wiele niespodzianek, by Ci, którzy przybędą na wydarzenie otrzymali solidną dawkę inspiracji, wiedzy i energii, która pozwoli działać i realizować własne marzenia.

pawel-tkaczyk

Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie http://www.dzieninspiracji.szczecin.pl/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności