lederboard

Mateusz Grzesiak po raz pierwszy w Krakowie


Magazyn Law Business Quality zaprasza na wyjątkową konferencję, która odbędzie się 8 maja 2015 r w Krakowie. Tematem wydarzenia będzie m.in. Personal Branding, jako  jeden z fundamentalnych narzędzi marketingowych XXI wieku. Konferencję poprowadzi światowej sławy coach i trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak.

 

NIESAMOWITY TRENER!
Mateusz Grzesiak: psycholog, trener, najpopularniejszy coach w kraju. Zanim został najsłynniejszym polskim coachem w dzieciństwie zbierał i sprzedawał butelki. Dzisiaj jest najsłynniejszą, najskuteczniejszą i największą gwiazdą w swojej dziedzinie. Jego szkolenia należą do najdroższych, najdynamiczniejszych oraz najefektywniejszych, nie tylko w Polsce. Mimo wysokich cen cieszy się ogromnym powodzeniem wśród zainteresowanych, a na jego szkoleniach i prezentacjach które prowadzi w 8 językach pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. Z jego pomocy korzysta setki ludzi na świecie a przede wszystkim ludzie biznesu i sukcesu. Występuje między innymi w Polsce, Brazylii, Meksyku, Anglii, Niemczech.

IMG_8530

EKSCYTUJĄCY TEMAT!
Personal Branding w erze XXI wieku jest jednym z fundamentalnych narzędzi marketingowych. Dzięki niemu budowanie Twojej marki osobistej jak i dostęp do precyzyjnej grupy docelowej stanie się łatwiejszy, skuteczniejszy i o wiele szybszy.

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA!
W Polsce Mateusz Grzesiak swoje prezentacje wykłada na konferencjach zorganizowanych w największych salach warszawskich. My umożliwiamy Ci spotkanie z trenerem o wiele bliżej. Oszczędzając Twój czas i Twoje pieniądze, bez dodatkowych kosztów. Masz jedyną okazję uczestniczyć w konferencji pod okiem fachowca w jednym z najpopularniejszych miast Polski bogatym pod względem historycznym i kulturowym, w Krakowie!

WARTOŚCIOWE KONTAKTY BIZNESOWE!
Na szkoleniach i prezentacjach Mistrza coachu pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. W tym wiele znanych, chętnych nowej wiedzy partnerów biznesowych, ludzi nastawionych na rozwój. To bogata sieć kontaktów umożliwiająca Ci poszerzenie jak i nabycie nowych znajomości mogących rozpocząć korzystne dla Ciebie i Twojej przyszłości transakcje.

BYCIE TRENDY!
Bo to już modne bywać na szkoleniach Mateusza Grzesiaka. Prestiżowe szkolenie, nowoczesna wiedza, możliwość zdobycia i poszerzenia nowych kontaktów to dla Ciebie najlepsze miejsce w jakim mogłeś się znaleźć. Twoja obecność na pewno Ci nie zaszkodzi, a pomoże.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA!
Edu-sci-tainment – to motyw przewodni wszystkich konferencji i szkoleń trenera. Wykłady Mateusza Grzesiaka są zbalansowane zastrzykiem różnych emocji. Taki rodzaj atmosfery i wykładu budowany jest nie bez przyczyny. Przekonasz się na jak długo w Twojej pamięci pozostaną najważniejsze elementy wykładu. Zobaczysz jak szybko i efektywnie zapamiętasz to co trener ma Ci do przekazania i co w najbliższej Twojej przyszłości będzie miało zastosowanie w celu osiągania Twoich indywidualnych sukcesów.

TAO

Szczegółowa agenda

ORGANIZACYJNIE
8.000 – 09:45 – Rejestracja i Networking
9:450 – 10:00 – Start konferencji, przywitanie i podziękowanie

MERYTORYCZNIE
10:00 – 11:30 – Konstruowanie i zarządzanie wizerunkiem prywatnym, zawodowym w obszarach: komunikacji werbalnej, zachowań, ubioru, działania zespołowego i symboliki
11:30 – 11:45 – Przerwa kawowa
11:45 – 13:30 – Storytelling. Konstruowanie spójnej historii i wykorzystywanie jej w celach prywatnych i zawodowych
13:30 – 15:00 – Przerwa obiadowa
15:00 – 16:30 – Konstruowanie środowiska w celu wywoływania pożądanch reakcji
16:30 – 16:45 – Przerwa kawowa
16:45 – 17:45 – Socjotechniki werbalne i niewerbalne
17:45 – 18:00 – Wywiad Mateusza Grzesiaka z Gościem Specjalnym prof. Włodzimierzem Roszczynialskim
18:00 – 18:15 – Wywiad Mateusza Grzesiaka z Gościem Specjalnym Gościem niespodzianką

NA POŻEGNANIE
18:15 – 18:30 – Licytacja na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. Licytowany będzie godzinny lunch coachingowy z Mateuszem Grzesiakiem w Warszawie
18:30 – 19:30 – Uroczyste zakończenie konferencji; Podziękowania, zdjęcia, networking

CENY: Bilety już od 620zł za pakiet Silver do 920 zł za pakiet Platinum.

Organizator: Project SUCCESS s.c.

Więcej na: http://grzesiakwkrakowie.pl/

PATRONAT MEDIALNY NAD KONFERENCJĄ OBJĄŁ MAGAZYN LAW BUSINESS QUALITY!

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności