lederboard

Max Factor oficjalną marką makijażową Victoria`s Secret Fashion Show 2016


Max Factor z radością ogłasza rozpoczęcie oficjalnej współpracy w dziedzinie makijażu ze słynnym Victoria`s Secret Fashion Show. Związek z współczesną ikoną mody bieliźniarskiej to kolejny etap w historii marki Max Factor, który podniesie rangę makijażu na najbardziej oczekiwanym pokazie mody 2016 roku. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w sztuce perfekcyjnego makijażu, misją marki Max Factor jest umacniać i zmieniać kobiety, pozwalając im jednocześnie stawać się jeszcze bardziej kobiecymi.

 

Victoria`s Secret i zespół wizażystów Max Factor będą współdziałać w kreowaniu doskonałego makijażu, który zaowocuje naturalnym, efektownym i ponętnym wyglądem modelek, tak by ich uroda czarowała podczas pokazu. Stanie się tak za sprawą niezwykłego makijażu rzęs, stworzonego za pomocą False Lash Effect Epic – oficjalnej maskary Victoria`s Secret Fashion Show 2016. Pięknie podkreślone rzęsy modelek będą współgrać z pozostałymi elementami makijażu, tak by powstał niezwykły, świeży i seksowny wizerunek Victoria`s Secret.

Tak wydarzenie komentuje Karen Owen, VP Marketing Max Factor:

– Victoria`s Secret Fashion Show to najbardziej ekscytujący, pełen energii i niesamowity pokaz. Dlatego nie możemy się już doczekać, by pokazać, jak maskara Max Factor podkreśli urodę światowej sławy modelki na pokazie marki.

stella-maxwell-mirror-still

W tym miesiącu Max Factor ogłosił, że międzynarodowa modelka i Victoria`s Secret Angel Stella Maxwell została nową, globalną ambasadorką marki. Stella, która dołączyła do grupy Angel w 2015 r., będzie gwiazdą kampanii Max Factor w 2017 r. W ten sposób, wraz z koleżanką modelką Candice Swanepoel, stanie się częścią rodziny Max Factor.

 

Więcej informacji o Max Factor na:

Instagram: www.instagram.com/maxfactor/
Twitter: www.twitter.com/MaxFactorUK
Facebook: www.facebook.com/MaxFactorUK/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności