lederboard

Metaliczne szaleństwo z Nessi


Metallic – to trend, o którym głośno. Uwielbiany przez takich projektantów, jak Gucci, Givenchy, Calvin Klein, Jimmy Choo, Christian Louboutin i wielu, wielu innych. Robi furorę już od zeszłego roku i konsekwentnie w sezonie wiosna-lato 2016. Choć zamysł jest ten sam, to widzimy niewielkie różnice w aktualnym metalicznym trendzie w porównaniu z tym z ubieglego roku.

 

Pamiętamy minione lato, kiedy niemożliwe było niezauważenie na ulicy choć jednej pary metalicznych butów w kolorach tęczy. W tym roku, przemysł mody skupia się w dużej mierze na srebrze, w tym również na srebrnych obcasach. Najnowsze modele metalicznych butów są nieco odświeżone, a to dzięki oryginalnemu wykończeniu i teksturze. Sama obróbka przyjmuje różną postać: od tłoczonej skóry krokodyla, poprzez wężową skórę, na gładkich licowych skórach kończąc.

metaliczne_2_bezlogoChoć buty metaliczne są tym, co powinno być dostępne w szafie okrągły rok, to warto pamiętać, że najnowszy trend skupia się na zminimalizowaniu połysku, nadając im surowszy, bardziej szorstki charakter.

metaliczne_3_bezlogoNawet jeśli będziemy chcieli zachować prostotę w stylizacjach z tym modnym obuwiem, dozwolone jest miksowanie metalicznych elementów.

metaliczne_4_bezlogo

Porada: Spróbuj zestawić złote akcesoria ze srebrnymi butami – dzięki temu osiagniesz bardzo nowoczesny look.

metaliczne_5_bezlogo

Od balerin do sandałów, od butów na słupku do mokasynów… Metaliczne buty zawsze świetnie wyglądają w połączeniu z ubraniami w stylu lat 70. A do nowoczesnych codziennych stylizacji dodają ogrom mocy. Niezależnie od tego, czy wybierzesz srebro, miedź, zloto lub półprzezroczysty rodzaj wykończenia, to trend metaliczny jest zdecydowanie warty spróbowania!

Teraz metallic jest nie tylko dla odważnych. Wykorzystaj trend i zajrzyj na www.nessi.com.pl

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności