lederboard

Michał Radziejewski – z Wirtualnej Polski do Httpool Polska

Do zespołu Httpool Polska dołącza Michał Radziejewski, na stanowisko Client Solution Manager. Przechodzi do Httpool bezpośrednio z Grupy Wirtualna Polska. Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in. LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Facebook czy Tripadvisor.

 

Zespół Httpool Polska wzmacnia Michał Radziejewski, obejmując stanowisko Client Solution Managera. Dołącza do teamu obsługującego platformę Twitter. Będzie odpowiedzialny za obsługę i optymalizację kampanii klientów w Polsce, jak i tych planujących kampanie na Twitterze na wielu rynkach jednocześnie. Do Httpool Polska przechodzi bezpośrednio z Grupy Wirtualna Polska.

Cieszę się, że Michał Radziejewski wzmocnił naszą firmę i dołączył do zespołu dedykowanego Twitterowi, szczególnie z uwagi na jego szerokie doświadczenie, zarówno w obsłudze kampanii wizerunkowych, jak optymalizacji kampanii perfomence’owych – komentuje Justyna Duszyńska, CEO, Httpool Polska.

Michał Radziejewski karierę zawodową rozpoczynał w 2013 roku, w Alior Banku, na stanowisku Starszy Bankier Klienta. Od 2017 r. pracował w Grupie Wirtualna Polska, początkowo jako Account Manager sieci Business Click, ostatnio – od wiosny 2020 r. – jako Senior LinkedIn Campaigns Specialist.

Michał Radziejewski jest absolwentem krakowskiej Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera (kierunek: International Relations and Affairs).

Httpool to największy na świecie globalny partner reklamowy czołowych platform społecznościowych. Firma wchodzi w skład Aleph Holding, działając na ponad 70 rynkach na całym świecie. Jest przedstawicielem reklamowym największych platform społecznościowych, wśród których są m.in. Facebook, LinkedIn, Twitter, Tik Tok, Snapchat czy Spotify. Httpool ma też w swoim portfolio autorską technologię Wise.Blue – bardzo popularne narzędzie do skutecznej reklamy na Twitterze (także oficjalny partner API Twittera), używane przez największych reklamodawców na całym świecie.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, jednak strategicznie i długofalowo celem firmy jest budowanie silnych zespołów lokalnych, współpracujących z reklamodawcami i firmami „w terenie”. Lokalne i regionalne biura Httpool znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku. W 2020 roku Httpool obchodził 20-lecie działalności.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności