Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet za nami


Wciąż nie milkną echa Międzynarodowego Kongresu Imperium Kobiet, który w minioną sobotę odbył się w rzeszowskim Hotelu Prezydenckim. Głównym celem wydarzenia było przekazanie wiedzy, jak wykorzystać swój potencjał, stymulować przedsiębiorczość oraz jak dążyć do celu i spełniać marzenia.

 

Program obfitował w prelekcje osobistości ze świata coachingu, biznesu i mediów. Panie mogły posłuchać m.in. Aleksandry Ślifirskiej, która zdradzała tajniki wykorzystania mediów w biznesie. Znana aktorka Joanna Jabłczyńska radziła, jak spełniać marzenia, a Anna Urbańska pokazała, jak mózg wpływa na nasze zachowania. O mocy marki osobistej opowiadała dr Ewa Hartman, a o wpływie pozytywnego myślenia na życie osobiste i biznes mówiła Magdalena Kowalska. Krystyna Mazurówna, która porwała publiczność swoją charyzmą opowiedziała o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości podbiła francuskie Casino de Paris.

IMG_2980

Znany dziennikarz Andrzej Sołtysik radził, jak opanować stres przed kamerą, a Ryszard Rembiszewski opowiadał m.in. o spójności w budowaniu wizerunku.

Uwieńczeniem Kongresu był pokaz mody marki Olsen, Vissavi oraz bielizny Change, a także mini recital Angeli Gaber oraz konkurs z mnóstwem nagród.

IMG_3181

W przerwach Panie mogły skosztować znakomitych deserów, wyszukanych drinków, zjeść obiad i korzystać z przerw kawowych. W kuluarach jeszcze długo rozmawiano o Kongresie, robiono zdjęcia, podpisywano autografy.

IMG_3048

Najlepszą nagrodą dla organizatorów była pełna sala (ponad 120 kobiet) i zadowolenie Gości Kongresu, którzy już proszą o kolejne takie spotkania.

IMG_3487_1

Organizatorami Kongresu była firma I.D.MEDIA i NADA MEDIA z Iloną Adamską i Magdą Gembal na czele.

Więcej na: https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Imperium-Kobiet-529034270578243/

IMG_3670_1

fot. Jakub Gadzalski

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności