lederboard

Miej oko na Święta!

Za co kochamy Boże Narodzenie? Za rodzinne spotkania, których wyjątkową atmosferę wspominamy przez cały rok. Jednak będąc częścią tych wspomnień, warto zadbać o swój wizerunek. Pomoże w tym firma Koch Optical!

 

 

Natłok przedświątecznych obowiązków sprawia, że w tym czasie nie poświęcamy sobie samym zbyt wiele uwagi. Zadbaniu o swój wygląd nie sprzyjają: czasochłonne porządki, dekorowanie domu, bieganie po sklepach w poszukiwaniu prezentów czy wreszcie przygotowanie mnóstwa świątecznych potraw. W efekcie spotykamy się z rodziną przy wigilijnym stole zmęczone i niezadowolone z tego, że kolejny rok z rzędu nie udało nam się wygospodarować choć chwili dla siebie. Najwyższy czas to zmienić i już dziś zaplanować stylizację, która pozwoli nam zabłysnąć na rodzinnym spotkaniu!

By osiągnąć taki efekt nie trzeba biegać po zatłoczonej galerii handlowej w poszukiwaniu wymarzonej kreacji, wystarczy zestawić ubrania, które już są w naszej szafie i nadać im nowego charakteru posługując się oryginalnymi dodatkami – takimi jak oprawki okularów luksusowych marek, których dystrybutorem jest firma Koch Optical. Nie wiesz, jak to zrobić? Oto nasze propozycje!

Na poważnie

Spotkania w dużym rodzinnym gronie wymagają podkreślenia ich rangi odpowiednim strojem. W takich okolicznościach zbyt luźny, młodzieżowy styl lub odważne dekolty czy ultrakrótka mini mogą się nie sprawdzić i wcale nie chodzi tu o krzywe spojrzenia babć czy cioć, ale o twoje samopoczucie. Zamiast tego postaw na klasyczne kroje i kolory, takie jak biała lub błękitna koszulowa bluzka czy ołówkowa spódnica bądź cygaretki. Oficjalny zestaw ożywią niepowtarzalne dodatki, takie jak oprawki marki Retro Milano lub Retro Los Angeles (www.kochoptical.pl). Delikatne, ale wyraziste, przywodzą na myśl wysublimowana elegancję w stylu gwiazd, które podziwiamy. Z takimi dodatkami dobre wrażenie od progu gwarantowane!

Na wesoło!

Kto powiedział, że świąteczna stylizacja powinna być poważna? Przecież Boże Narodzenie to czas radości i nadziei. Pozwólmy zatem zagościć uroczym reniferkom czy bałwankom na naszych ubraniach, zwłaszcza, że sweterki czy bluzy że świątecznymi motywami mają jeszcze jedną zaletę – są ciepłe i wygodne, zdadzą więc egzamin zwłaszcza wtedy, gdy w naszej rodzinie nie brak małych dzieci. Z czym łączyć zabawne bluzy czy swetry? Ze spodniami w jednolitym, najlepiej ciemnym kolorze i wesołymi, ale nieprzytłaczającymi całej stylizacji dodatkami. Idealnie w tej roli wypadną oprawki okularów marki O’NEILL MORCAN, które znajdziemy w ofercie firmy Koch Optical. Ich kształt pasuje niemal do każdego kształtu twarzy, sprawiając, że wygląda ona na młodszą. W takiej sytuacji łatwo poczuć się jak dziecko!

Na bogato!

Złoto, srebro, czerwień i ciemna zieleń to barwy, z którymi kojarzy nam się Boże Narodzenie. Choć znakomicie prezentują się na choince, na świątecznych stylizacjach wszystkie razem mogą sprawić wrażenie zbyt dużego natłoku wyrazistych barw. Dlatego jeśli naprawdę chcesz błyszczeć na świątecznym spotkaniu, wybierz jeden element, np. złotą lub srebrną plisowaną spódnicę, połącz ją z bardziej stonowaną górą i wpadającymi w oko oprawkami okularów. Nasze propozycje? Oprawki BOLON BJ1313 B11 czy BOLON BJ7035 B30 dstępne w firmie Koch Optical. Ich wyjątkowy kształt i wysublimowany kolor otworzą tak udany duet, że pozostałe dodatki będą całkowicie zbędne!

Świąteczne stylizacje nie wymagają dużych nakładów finansowych, czy czasochłonnych zabiegów. Tu liczy się pomysł, wyczucie stylu i… niepowtarzalna oprawa – najlepiej w postaci okularów dostępnych dzięki firmie Koch Optical!

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności