Mikomax Smart Office z dwoma nominacjami do TOP DESIGN award 2017


Konkurs TOP DESIGN award po raz dziewiąty promuje najlepsze pod kątem wzornictwa i funkcjonalności projekty. Tegoroczne jury doceniło flagowe produkty firmy Mikomax Smart Office – budkę do rozmów telefonicznych #Hush Phone i biurko z regulowaną wysokością blatu Stand Up RAM, które zostały nominowane w kategorii „Biuro”. Oba rozwiązania będą prezentowane na wystawie TOP DESIGN w Poznaniu od 14 do 17 marca 2017 r. To już kolejne w ostatnim czasie wyróżnienie dla firmy, która na targach Orgatec w Kolonii była nominowana do nagrody Archiproducts Design Award 2016 za projekt Stand Up RAM.

 

Konkurs TOP DESIGN awards jest częścią arena DESIGN – wydarzenia będącego swego rodzaju platformą umożliwiającą nawiązywanie współpracy pomiędzy producentami a projektantami. Tegoroczna edycja jest 9. odsłoną imprezy, odbywającej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i goszczącej słynne nazwiska ze świata designu, takie jak Inga Sempé czy Edward Barber. Celem wydarzenia jest promocja produktów wyróżniających się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności. Do tegorocznych nagród wytypowano 32 projekty w 10 grupach tematycznych.

Mikomax Smart Office został nominowany w kategorii „Biuro” i weźmie udział w wystawie TOP DESIGN. Za sukcesem tego wyróżnienia stoją dwa nowe produkty firmy: #Hush Phone i Stand Up RAM.

– W swoich działaniach konsekwentnie realizujemy strategię biura szytego na miarę potrzeb firmy i zespołu. Nominowane projekty są kolejnym dowodem na to, że kluczem do sukcesu biznesowego przedsiębiorstwa oraz efektywności i zadowolenia pracowników, są funkcjonalność oraz indywidualne podejście do aranżacji biura – przekonuje Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu oraz Członek Zarządu Mikomax Smart Office.

Pierwsze z nominowanych rozwiązań to nowość w ofercie firmy. #Hush Phone, czyli innowacyjne kabiny do prowadzenia rozmów telefonicznych i wideokonferencji. – Obecnie większość biur działa w modelu open space, w którym największym wyzwaniem jest hałas i zaoferowanie miejsc do pracy cichej czy zapewniających komfort np. prowadzenia rozmowy telefonicznej. #Hush Phone został zaprojektowany jako rozwiązanie kompaktowe, dla którego łatwo znaleźć miejsce w każdym biurze. Wyglądem nawiązuje do tradycyjnej budki telefonicznej, ale jest wzbogacony o najlepszy design i materiały, gwarantujące komfort akustyczny – dodaje Zuzanna Mikołajczyk, Mikomax Smart Office.

Uzupełnieniem projektu jest rozkładany stolik, możliwość wstawienia krzesła, wydajny system wentylacji z czujnikiem ruchu oraz panel elektryfikacji, wyposażony m.in. w gniazdo USB. Rozwiązanie to wzbogaci funkcjonalność każdego miejsca pracy i pozwoli na przeprowadzenie rozmów w komfortowych warunkach i bez rozpraszania pozostałych członków zespołu.

Drugim nominowanym produktem jest Stand Up RAM, biurko dostosowane do pracy w trybie sit&stand. Autorem nowej odsłony kultowego już Stand Up jest Tomasz Augustyniak. Projekt wyposażony jest w opatentowany mechanizm pozwalający na niezwykłe łatwą, manualną regulację wysokości blatu. Dzięki temu użytkownik może płynnie przejść od pozycji siedzącej do stojącej, co pozytywnie wpływa na ergonomię i komfort pracy. Nowa wersja biurka cechuje się lekkim, oryginalnym designem uzyskanym dzięki zastosowaniu drewnianej ramy. Opcjonalne panele boczne są wykonane z tkaniny, co nie tylko ociepla wnętrze, ale także oferuje duże możliwości personalizacji produktu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności