lederboard

#MindcoffeeByKoźmala – warsztat

Już 3 lipca w Hotelu Bristol a Luxury Collection, Warsaw odbędzie się pierwszy warsztat z cyklu #MindcoffeeByKoźmala. Jest to projekt rozwojowy organizowany przez przez redaktor naczelną magazynu Business & Prestige, autorkę cyklu felietonów o tym samym tytule #MindcoffeeByKoźmala, który czyta setki tysięcy kobiet w Polsce. Celem tego projektu jest wsparcie kobiet na drodze do budowania własnej wartości, wewnętrznej siły, wiary w siebie i swoje możliwości.

 

 

“Pewność siebie – jak ją zbudować, aby osiągnąć szczęście?” – to temat pierwszego warsztatu, podczas którego dowiesz się i doświadczysz:

Jak poczucie wartości wspiera i ogranicza Cię w życiu?

Jak uwierzyć w siebie?

Jak przestać bać się oceny innych?

Jak pokonać lęk i zacząć zmieniać swoje życie?

Celem warsztatu jest wskazanie rozwiązań, drogi do poznania siebie i zrozumienia siebie. Magdalena chce, aby kobiety w końcu uwierzyły, że mogą osiągnąć wszystko oraz aby odnalazły wewnętrzną odwagę do podejmowania takich decyzji, które pomogą im się rozwijać i realizować marzenia.

Spotkanie ma zarówno formę warsztatową jak i otwartej dyskusji, po to, aby jeszcze bardziej wzmocnić siebie.

Program spotkania:

14.00 – 14.15 – Przywitanie

14.15 – 15.45 – Warsztat z Magdaleną Koźmalą

15.45 – 16.00 – Przerwa kawowa

16.00 – 17.00 – Dyskusja i pytania – prowadząca Magdalena Koźmala

17.00 – 17.30 – Networking

17.30 – Zakończenie

Prowadząca:

Magdalena Koźmala jest redaktor naczelną i twórczynią magazynu dla kobiet – Business & Prestige. Ukończyła prawo oraz politologię a jej misją jest wsparcie i wzmocnienie kobiet w ich samorealizacji i poczuciu wartości, w tym, że mają w sobie siłę i kompetencje, aby osiągnąć wszystko.

Pisze, uczy, szkoli, prowadzi warsztaty, występuję na konferencjach biznesowych oraz wydarzeniach rozwojowych. Jest autorką cyklu rozwojowego #MindcoffeeByKoźmala, który przeczytało już setki tysięcy kobiet. Jest master & team coachem, trenerem biznesu, ekspertką mowy ciała, budowania wizerunku i relacji w biznesie; Certyfikowana przez dr Paula Ekmana – najlepszego specjalistę w dziedzinie body language na świecie; Zdobywczyni tytułu “Laur Eksperta” za autorskie szkolenie “Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie”; Laureatka nagrody Polish Business Queen w kategorii Queen of Prestige.

Jako przedsiębiorczyni postanowiła podzielić się ze światem tym, co otrzymała, tworząc i produkując ogólnopolskie akcje CSR – #ProjektPomagam, w których łączy ludzi topowego biznesu i show biznesu, tworząc kampanie społeczne; Partnerka Fundacji Akogo?, Dar Szpiku, Mam Marzenie; OneDay.

Tworzyła kampanie z: Małgorzatą Kożuchowską, Agatą Kuleszą, Izabelą Kuną, Marietą Żukowską, Agnieszką Dygant, Wojciechem Mecwaldowskim, Piotrem Stramowskim, Kasią Warnke, Ewą Kasprzyk, Joanną Jędrzejczyk, Haliną Mlynkovą, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, Anną Dereszowską.

Pasjonuje się tańcem, psychologią, otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia podąża za mottem: “Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi…”.

Liczba miejsc ograniczona.

BILETY DOSTĘPNE NA STRONIE: 

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/mindcoffeebykozmala-warsztat-warszawa-226754/

Organizatorem wydarzenia jest Business & Prestige.

Partnerem wydarzenia jest Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw.

Patronami medialnymi są: Sway, Damosfera, Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności