lederboard

Mistrzostwa Polski Long Drive 2018 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec – zapraszają Golf Channel Polska i PGA Polska

Golf Channel Polska i PGA Polska zapraszają na Mistrzostwa Polski Long Drive 2018, pod patronatem Polskiego Związku Golfa. Zawody Long Drive, będące najefektowniejszym golfowym spektaklem, polegają na jak najdłuższym uderzeniu piłki golfowej, przy jednoczesnym zmieszczeniu się w pasie o szerokości 50 metrów. Mistrzostwa odbędą się 31 sierpnia, na Torze Służewiec
w Warszawie.

 

Golfiści uwielbiają zawody Long Drive, gdzie najdalsze uderzenia na świecie przekraczają 400 metrów. Stanowią one rozrywkę dla uczestników i obserwatorów oraz okazję do popisu siły i precyzji, ponieważ efektowne, dalekie uderzenia są chwałą golfistów. Oprócz czystej siły fizycznej wykazać się należy niemałą precyzją, trudno jest przewidzieć przebieg zawodów, a zwyciężyć może każdy, kto podejmie wyzwanie. Dzień na Służewcu rozpoczną eliminacje, zaś po południu odbędzie się finał zawodów, po którym nastąpi ceremonia wręczenia nagród i bankiet z muzyką na żywo. Dla zaproszonych gości przygotowano szereg atrakcji, m.in. akademię golfa dla początkujących i konkursy golfowe. Na zwycięzców, którzy wykonają najdalsze uderzenia, czekają pasy mistrzowskie i tytuły Mistrza i Mistrzyni Polski Long Drive 2018. Do walki o zwycięstwo staną amatorzy, profesjonaliści i gwiazdy. W 10 kategoriach na Mistrzynie/Mistrzów i Wicemistrzynie/Wicemistrzów czekają trofea oraz nagrody ufundowane przez Partnerów, a na wszystkich uczestników i gości – pamiątkowe piłki i kołeczki. Szczegóły programu oraz Regulamin Zawodów można znaleźć na stronie golfchannel.pl/longdrive.

Ambasadorami Mistrzostw są najlepsi polscy golfiści, grający zawodowo w European Tour: Adrian Meronk i Mateusz Gradecki, zaś Honorowymi Zawodnikami, utytułowani polscy sportowcy i olimpijczycy: Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek, Szymon Ziółkowski i Michał Ligocki. Wejścia na żywo i relację z Mistrzostw będzie można obejrzeć w Polsat Sport oraz w Golf Channel Polska.

Główni partnerzy: Audi, Totalizator Sportowy, Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Audytor: Grant Thornton.

Partnerzy sportowi: Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet, Artis Club Wellness, Bunkier Store, Callaway, Golf Parks Poland, Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Strategiczni partnerzy mediowi: Polsat Sport, Screen Network.

Partnerzy wydarzenia: RedBull, SMSAPI, Dr Irena Eris, Travel & Action, WhyNotTRAVEL, Newby, FIJI Water, Sport Sense.

Patronaty mediowe: Rzeczpospolita, Gala,  Dziennik Bałtycki, Strefa Biznesu, Golf&Roll, TopGolf.pl, GolfPL, Madame, Business&Prestige, Biznes na fali, Sportbiznes.pl, Business Journal, Law Business Quality, Menworld.pl, Womenworld.pl, Book of Luxury, W męskim kręgu, OOHEVENT.PL, Kobieca Marka Roku, Męska Marka Roku.

 

* * *

Golf Channel Polska HD – sportowo-lifestylowy kanał TV tworzony na licencji NBCUniversal oraz PGA TOUR. W programie 25 godzin transmisji na żywo w tygodniu z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, informacyjne i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w sieciach cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polska, UPC oraz Vectra, a także przez internet w serwisie IPLA.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności