lederboard

Moda czy nowa tradycja? Polacy coraz częściej decydują się na Święta poza domem.


Święta to wyjątkowy okres, który pozwala na zatrzymanie życiowego pędu, dając chwilę wytchnienia i relaksu. Jest to przede wszystkim czas, który możemy poświęcić najbliższym. Jednak prócz bliskich równie ważne jest miejsce, klimat oraz sposób spędzenia Świąt Bożego Narodzenia. Jeszcze kilka lat temu pomysł na spędzenie tego czasu poza domem, był traktowany jak fanaberia, coś ekstrawaganckiego. Dzisiaj zorganizowane Święta w hotelu, w jakimś wyjątkowym miejscu, z pełną obsługą, to coraz częściej standard, bo pozwala w pełni wypocząć, z dala od przedświątecznej gorączki oraz obowiązków domowych.

 

Zabieganie, brak czasu na przygotowanie potraw, zakup prezentów, stres. To świąteczny szał, który zamiast dać nam poczucie relaksu i radość z obecności bliskich powoduje, że jesteśmy zmęczeni. Chcąc zapomnieć o codziennych obowiązkach i troskach coraz więcej osób w okresie świąteczno-noworocznym decyduje się na wyjazd z dala od miejskiego zgiełku. Trend ten z roku na rok zyskuje na popularności. Naprzeciw niemu wychodzą hotele, które przygotowują atrakcyjne oferty świąteczne. Jednym z nich jest mazurski Hotel Mikołajki*****.

_mg_9049a

– Od kilku lat zauważyliśmy coraz większe zainteresowanie świątecznymi pakietami. Goście chętnie poszukują miejsca dla siebie, w którym będą mogli oderwać się od codzienności. Co roku w Boże Narodzenie gościmy zarówno rodziny z dziećmi, pary, jak i grupy przyjaciół. W swojej ofercie wigilijnej zapewniamy cztery wyjątkowe, spędzone w świątecznym klimacie dni. W pakiecie oferujemy uroczyste obiadokolacje, bogate w tradycyjne potrawy, w tym Wieczerzę Wigilijną zakończoną wizytą Św. Mikołaja, a także śniadania włącznie z uroczystym śniadaniem w dniu Bożego Narodzenia. – mówi Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki*****.

– Oczywiście poza typowo tradycyjna ofertą, nasi Goście mogą również skorzystać z zabiegów SPA&wellness oraz świetnie się bawić w mazurskich okolicznościach przyrody, które zimą są równie atrakcyjne, co w górach.

_mg_1152a

Z roku na rok liczba osób wyjeżdzających na święta rośnie. W zeszłym roku na wyjazd zdecydował się co czwarty Polak. Większość osób wybiera Boże Narodzenie za granicą. Głównie są to ciepłe kraje takie jak Włochy, czy Hiszpania. Część decyduje się na odpoczynek w Polsce, korzystając z ofert pakietów bożonarodzeniowych.

Dla wielu osób święta poza domem to idealna, czasem jedyna, okazja na wyjazd i odpoczynek. To wspaniała opcja również dla licznych rodzin i dużego grona znajomych, którzy chcieliby spędzić okres świąteczny wspólnie, ciesząc się swoją obecnością ale bez konieczności tych wszystkich przygotowań. Odpowiednie miejsce gwarantuje komfort i możliwość beztroskiego odpoczynku, co z pewnością przyczynia się do tego, że coraz więcej osób decyduje się na taki wyjazd.

www.hotelmikolajki.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności