lederboard

„Mon Chéri Paris” – wystawa fotografii Justyny Radzymińskiej


Kiedy wydawało się, że Paryż pokazano już na wszystkie możliwe sposoby, ta wystawa może zaskoczyć. Jak ostrzega autorka, możesz się rozczarować, jeśli liczysz na kolejny standardowy przegląd zabytków.

 

Paryż, zwany miastem sztuki i miłości, w którym właśnie poprzez fotografie autorka pragnie nas rozkochać! Kiedy wydawało się, że Paryż pokazano już na wszystkie możliwe sposoby, ta wystawa może zaskoczyć. Z przechadzek, niekoniecznie wydeptaną turystycznie ścieżką, Justyna Radzymińska ukazała piękno Paryża z innego punktu widzenia niż znane nam wszystkim, kadry sprzedawanych na ulicach pocztówek. Jak ostrzega autorka, możesz się rozczarować, jeśli liczysz na kolejny przegląd zabytków.

Na wystawę składają się dwie serie zdjęć, po 14 ujęć każda. Czarno-biała reporterska i dość energiczna odsłona francuskiej stolicy mieści się w formacie 40×60 cm. Druga seria, to podświetlone fotografie zaprezentowane w formie kinkietów, które swoją kwadratową dość miniaturową formą tworzą cykl paryskiej architektury.

2. Mon Chéri Paris fot. Justyna Radzymińska

 

Justyna Radzymińska – absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie; laureatka nagród m. in. Grand Prix w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii Człowiek w 2009 r. oraz 1-go miejsca w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii Człowiek w 2010 r. i w 2012 r. ; instruktorka fotografii w klasycznej ciemni fotograficznej w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie w latach 2010-2012 r.; założycielka i właścicielka atelier fotograficznego w Warszawie; autorka pięciu wystaw indywidualnych.

 

Plakat wystawa

 

Serdecznie zapraszamy na WERNISAŻ wystawy „Mon Chéri Paris”, który odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 19.30.

Wystawę oglądać można od 19.10.2015 do 22.11.2015 r. w Le Bistro Rozbrat w Warszawie na ul Rozbrat 44a.

Do obejrzenia wystawy i zakupu prac zaprasza
Lidia Bąk / Galeria Be-Art exclusive

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności