MyV – Portal kobiecy inny niż wszystkie?

Czy jako kobieta współczesna odczuwasz czasem przesyt w ilości oferowanych produktów, kosmetyków, zabiegów, które mają na celu poprawić Twój wygląd i samopoczucie, natomiast brak tu miejsca na prawdziwe zrozumienie i pokochanie samej siebie? Doskonale to rozumiemy! Kobieta XXI wieku poszukuje nowych możliwości i rozwiązań, które pozwolą jej nie tylko czuć się kobietą, lecz także doświadczać swojej kobiecości.

 

 

Z odsieczą przychodzi nam zupełnie nowy Portal kobiecy MyV. Z całą pewnością nie jest to coś z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. Co go wyróżnia i czym przykuł naszą uwagę? Przede wszystkim swoim dojrzałym, światłym podejściem wobec tego co składa się na bycie kobietą. Żaden aspekt naszego życia nie jest tematem tabu, nie ma tu miejsca na krzywdzące stereotypy, które ograniczają kobiecą wolność i skazują na bycie nieszczęśliwymi.

Jak twierdzą same założycielki: „Każda kobieta jest wyjątkowa, pełna temperamentu, pasji, piękna i stworzona do wielkich rzeczy. Utworzyliśmy MyV, aby ukazać kobietom, że nie tylko mają prawo do szczęścia, czerpania przyjemności z życia, ale też do cieszenia się swoją kobiecością. Zdrowie fizyczne, psychiczne, dbanie o dobre samopoczucie, wygląd wizualny, podążanie za trendami, samorealizacja, pasje czy rozwijanie swoich biznesów, wszystkie te tematy nie tylko interesują panie, ale też pozwalają im dogłębnie zrozumieć i poznać siebie.”

Ich działalność na rzecz kobiet to coś zupełnie świeżego, gdyż otwierają się na potrzeby pań z wielu różnych perspektyw. Ekspertki, które składają się na zespół MyV to osoby gotowe doradzić w więcej niż jednym aspekcie życia. Z jednej strony można znaleźć tu porady dotyczące własnego biznesu, przedsiębiorczości, lepszej organizacji czasu pracy. Z drugiej zaś wśród ekspertów znajdują się także osoby, które pomogą Ci bliżej poznać i zgłębić samą siebie, aby naprawdę poczuć się szczęśliwą zarówno na ciele jak i na duszy.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla współczesnych pań to, żeby zdefiniować swoje potrzeby — te duchowe, fizyczne czy związane z samorealizację i przestać bać się je realizować. Koniec bycia bierną, niezdecydowaną i pogodzoną z tym, co oferuje nam los. Dzisiejsza rzeczywistość kobiet wygląda zupełnie inaczej!”­

 

 

Na jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową społeczność MyV składają się zarówno eksperci, jak i czytelniczki. Stworzono tu dla nich platformę, gdzie również one same mogą się dzielić swoimi przeżyciami oraz doświadczeniami, służąc tym samym za autentyczną inspirację dla innych. „Ich siła, wsparcie, a przede wszystkim takie samo doświadczenie sprawiają, że inne kobiety mogą zyskać jeszcze więcej energii do dalszej walki. Pomaga im to dostrzec, że nawet intymne tematy przestają być wstydliwe, gdy spotkają się ze zrozumieniem i akceptacją reszty.” – tłumaczą przedstawicielki portalu.

„Przyszłość jest kobietą” – głosi jedno z haseł MyV. A co się za tym kryje? Kobieta silna, asertywna, stanowcza, zdeterminowana, ale też piękna — wewnętrznie oraz zewnętrznie. Dołączając do elitarnego klubu MyV, pokazujesz, że Twoja niezależność to nie powód do strachu, a atutu, na który wreszcie jesteś gotowa.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności