lederboard

Na 3 Małopolskim Forum Finansowym także o marketingu i PR


O tym, jak skutecznie promować swój biznes, by stało się o nim głośno, dowiedzieć się będzie można podczas III Małopolskiego Forum Finansowego. Bezpłatnych porad i cennych wskazówek udzielać będą specjaliści z krakowskiej agencji Prime Time PR.

Wydarzenie, organizowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w najbliższy poniedziałek 15 czerwca w Starej Zajezdni, ma na celu zapoznanie przedsiębiorców z dostępnymi możliwościami rozwoju ich firm. Do dyspozycji gości Forum będą najwyższej klasy specjaliści od pozyskiwania unijnych dotacji oraz konsultanci gospodarczy. Do tego grona ekspertów zaproszona została również agencja Prime Time PR, która jako jedyna na Forum reprezentować będzie branże marketingu i PR.

– Doskonale uzupełniamy ofertą Małopolskiego Forum – przekonuje Anna Gumowska, CEO Prime Time PR. – Pozyskanie dofinansowania na rozwój własnej firmy to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Drugim jest sprawienie, by o naszym innowacyjnym przedsięwzięciu, nowym produkcie czy usłudze dowiedziało się jak najwięcej potencjalnych klientów. I w tym właśnie pomożemy gościom Forum – zapowiada.

Specjaliści od marketingu i PR czekać będą na wszystkich zainteresowanych bezpłatnymi konsultacjami na stoisku A2 na poziomie 0 w Starej Zajezdni, przez cały czas trwania Forum, tj. od 10.00 do 18.00.

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności