lederboard

Na przekór genom! Kolagen Norweski

Martwi cię, że w twojej rodzinie wszystkie kobiety zmagały się z przedwczesnymi zmarszczkami? „Dostałaś w spadku” po babci cienkie i łamliwe włosy? To defekty urody, z którymi większość z nas stara się pogodzić, myśląc, że z genami po prostu nie wygramy. Tymczasem możemy przechytrzyć naturę i to bez skalpela i kosztownych zabiegów!

 

Jak to możliwe? Sekretem piękna jest kolagen – białko występujące w głębszych warstwach skóry, które odpowiada za jej sprężystość i młody wygląd. Z czasem włókna kolagenowe kurczą się, a siateczka podtrzymująca np. owal twarzy traci swą moc. U niektórych osób zmiany pojawiają się wcześniej, a winę za ten stan rzeczy ponoszą nasze geny. Możemy zatrzymać ten proces, jeśli zaczniemy regularnie dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę kolagenu. Dzięki temu poziom składnika, którego poskąpiła nam natura nie zmniejszy się, a my szybko dostrzeżemy zachwycające rezultaty!

Powiedz „stop” zmarszczkom!

Ubytki kolagenu najszybciej odbijają się na wyglądzie naszej cery, która traci swą jędrność i sprężystość szybciej, niż powinna. Dlatego tak ważne jest dostarczanie organizmowi tego białka w naturalnej postaci, dokładnie w takiej formie występuje Kolagen Norweski, który łatwo się wchłania i szybko przenika do głębszych warstw skóry, wzmacniającej strukturę. Mimo predyspozycji genetycznych!

Pokonaj rozstępy!

Jeśli twoja mama czy starsza siostra zmagały się z rozstępami, ty też możesz mieć skłonności do tego defektu skóry. Rozstępy pojawiają się np. w czasie ciąży czy po intensywnym odchudzaniu, zostając na dłużej. Dzieje się tak dlatego, że siateczka kolagenowa podczas szybkiego zwiększania lub zmniejszania powierzchni skóry ulega uszkodzeniu, którego organizm nie jest w stanie sam zregenerować. Możesz jednak poprawić to, co nie do końca udało się naturze, regularnie zażywając Kolagen Norweski. Przy dłuższym stosowaniu połączonym z ruchem i odpowiednią dietą, szybko dostrzeżesz efekty, które cię zachwycą!

Z genami pod włos

Kondycja naszych włosów także jest „zaprogramowana” genetycznie i na pozór nic nie można z tym zrobić. Możesz jednak być sprytniejsza i nie godzić się na cienkie, łamliwe i wypadające włosy. Również w tym przypadku pomoże ci kolagen – substancja naturalnie występująca w strukturze włosów. Możesz stosować kosmetyki zawierające tę substancję, musisz jednak wiedzieć, że na dłuższą metę nie zdadzą one egzaminu.

Nawet jeśli natura sprawiła nam figla i nie do końca jesteśmy zadowolone z kondycji włosów czy skóry, jaką mamy zapisaną w genach, możemy łatwo to naprawić. Bez skalpela, bez kosztownych zabiegów, za to przy użyciu naturalnego składnika – Kolagenu Norweskiego!

 

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności